Zamknij

Zobaczcie zwiastun 11. sezonu "The Walking Dead". Jak zakończy się słynny serial o zombie? [WIDEO]

26.07.2021 12:27

"The Walking Dead" chyli się ku końcowi. Finałowy sezon popularnego serialu doczekał się pełnego zwiastuna, który zdradza, co zobaczymy w nadchodzących odcinkach.

Zobaczcie zwiastun 11. sezonu "The Walking Dead". Jak zakończy się słynny serial o zombie? [WIDEO]
fot. materiały prasowe AMC

"The Walking Dead" to zapoczątkowany w 2010 roku serial na podstawie komiksów Roberta Kirkmana, który szybko okazał się światowym fenomenem. Produkcja nie tylko wzbudzała silne emocje (i liczne kontrowersje), ale także tchnęła zupełnie nowe życie w ekranowe opowieści o zombie. Teraz TWD nadciąga z ostatnim sezonem, w którym przyjdzie nam pożegnać ukochanych bohaterów. A przynajmniej większość z nich.

11. sezon "The Walking Dead" w pełnym zwiastunie

Finałowa seria "The Walking Dead" liczyć będzie aż 24 odcinki i podzielona została na trzy segmenty. Pierwszy z nich zadebiutuje już 22 sierpnia 2021 roku i pokaże nam początek końca TWD. W nadchodzących odcinkach zobaczymy jak mieszkańcy Alexandrii usiłują utrzymać osadę przy życiu, co wcale nie będzie takie proste. Mieszka tam bowiem znacznie więcej osób, niż powinno, a zapasy kurczą się z każdym dniem. Tymczasem Eugene, Ezekiel, Yumiko i Księżniczka stale są przetrzymywani przez tajemniczych żołnierzy, których zamiary wciąż pozostają niewiadomą.

Funkcję showrunnerki po raz kolejny pełni Angela Kang, a w rolach głównych powrócą Norman Reedus jako Daryl Dixon, Melissa McBride jako Carol Peletier, Lauren Cohan jako Maggie Rhee, Christian Serratos jako Rosita Espinosa, Josh McDermitt jako Eugene Porter, Seth Gilliam jako Gabriel Stokes, Ross Marquand jako Aaron, Khary Payton jako Ezekiel oraz Jeffrey Dean Morgan w roli Negana.

loader

Przypominamy, że choć 11. sezon "The Walking Dead" będzie już ostatnim, nie żegnamy tego świata na stałe. W planach są jeszcze filmy traktujące o losach Ricka Grimesa oraz spin-off o przygodach Daryla i Carol. Przed nami również kolejne odsłony realizowanych już spin-offów: 7. sezon "Fear the Walking Dead" (który zadebiutuje 17 października 2021 roku) oraz "The Walking Dead: World Beyond", który powróci z 2. sezonem 3 października 2021 roku.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Collider.com