Zamknij

„The Umbrella Academy“ – tytuł oraz szczegóły pierwszego odcinka nowego sezonu

26.11.2020 13:25

„The Umbrella Academy“ to popularny serial platformy Netflix, opowiadający o grupie nadprzyrodzonych bohaterów. Produkcja cieszy się ogromną popularnością, a teraz poznaliśmy nowe szczegóły dotyczące powrotu bohaterów.

kadr z serialu "The Umbrella Academy"
fot. materiały prasowe Netflix

The Umbrella Academy” zadebiutowała na platformie streamingowej Netflix w 2019 roku, niemal z dnia na dzień stając się hitem serwisu VOD. Niedługo trzeba było czekać na informację o kontynuacji produkcji. Drugi sezon również został przyjęty z uznaniem. Obecnie ogłoszono rozpoczęcie prac nad trzecim sezonem.

Zobacz także

Steven Blackman zdradza pierwsze szczegóły

Teraz pomysłodawca i showrunner serialu, Steven Blackman, podzielił się pierwszym zdjęciem zapowiadającym nowe odcinki. Jest to fotografia karty tytułowej scenariusza pierwszego odcinka nowej serii.

Z fotografii opublikowanej na portalu społecznościowym Instagram, dowiemy się, że nowy odcinek będzie zatytułowany „Poznaj rodzinę” (org. „Meet the Family”), a Blackman napisał go wraz z Michelle Lovrettą.

Zagraniczne media sugerują, że oznacza to, że pierwszy odcinek w całości skupi się na nowych bohaterach, o których istnieniu dowiedzieliśmy się pod koniec 2. sezonu. Kim są członkowie tzw. The Sparrow Academy? Tego najpewniej dowiemy się „poznając rodzinę” w premierowym odcinku nowego sezonu.

loader

„The Umbrella Academy”, sezon 3 – kiedy premiera?

Prace na planie nowego sezonu mają rozpocząć się już na początku przyszłego roku. Oznacza to, że istnieje duża szansa, że nowe odcinki zobaczymy jeszcze w II połowie 2021. Dokładna data premiery nie jest w tym momencie znana.

Czytaj także: Netflix zapowiada nowy hiszpański serial twórcy "Szkoły dla elity".