Zamknij

The Umbrella Academy, sezon 3 - kiedy premiera serialu na Netflix? [DATA]

03.01.2022 12:30

"The Umbrella Academy" powróci z trzecim sezonem - informacja na ten temat została oficjalnie potwierdzona. W pierwszych miesiącach 2021 roku rozpoczęły się zdjęcia do kolejnych odcinków serialu. Szczegóły dotyczące tego, kiedy 3. sezon "The Umbrella Academy" na Netflix, można znaleźć poniżej.

The Umbrella Academy, sezon 3 - kiedy premiera serialu na Netflix? [DATA]
fot. Christos Kalohoridis/Netflix/Everett Collection/East News

"The Umbrella Academy 3" - kiedy trzeci sezon serialu? Czy w ogóle powstanie kolejna seria produkcji? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy datę premiery 3. sezonu "The Umbrella Academy".

The Umbrella Academy, sezon 3 - kiedy premiera serialu na Netflix? [DATA]

Na początku listopada 2020 roku Netflix w swoich mediach społecznościowych oficjalnie potwierdził, że powstanie 3. sezon "The Umbrella Academy". Na taką wiadomość czekali wszyscy fani popularnego serialu. Wiadomo, że w pierwszych miesiącach 2021 rozpoczęły się zdjęcia do kolejnych odcinków.

Choć data premiery 3. sezonu "The Umbrella Academy" nie została jeszcze ogłoszona, to można spodziewać się, że nowe odcinki zadebiutują na platformie Netflix w 2022 roku. Jeśli tylko pojawią się kolejne szczegóły na ten temat, zamieścimy je w tym miejscu. Artykuł będziemy aktualizować na bieżąco.

Aby rozpocząć korzystanie z platformy Netflix, należy wykonać jedynie trzy proste kroki. Po pierwsze trzeba wybrać plan, który najlepiej dopasowany będzie do naszych potrzeb. Następnie należy utworzyć konto, wpisując swój adres e-mail oraz ustalając sobie hasło. Ostatnim krokiem jest wybór metody płatności.

The Umbrella Academy 3 - co wiadomo o trzecim sezonie serialu?

3. sezon serialu "The Umbrella Academy" będzie składać się z 10 odcinków. Wiadomo, że w obsadzie ponownie zobaczymy m.in. Ellen Page, Toma Hoppera, Davida Castañeda, Roberta Sheehana, Aidana Gallaghera czy Justina H. Mina.

Netflix wraca do "The Umbrella Academy". Wiemy, kiedy wystartują zdjęcia do 3. sezonu

Jak podaje portal Serialowa.pl, prawdopodobnie 3. sezon "The Umbrella Academy" będzie dziać się w świecie alternatywnym, w którym bohaterowie znaleźli się po powrocie z Dallas w 1963 roku.

RadioZET.pl