Zamknij

„The Umbrella Academy”: postać Elliotta Page’a też będzie transpłciowa w hicie Netflixa

Michał Kaczoń
30.03.2022 11:36

„The Umbrella Academy” to jeden z największych hitów platformy Netflix. Nowy sezon pojawi się w serwisie już wkrótce. Poznamy w nim Viktora Hargreevesa. Platforma postanowiła uczcić fakt, że Elliott Page jest osobą transpłciową, więc jego bohater w serialu też będzie transgender.

The Umbrella Academy - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Netflix

The Umbrella Academy”: w 3. sezonie poznamy Viktora Hargreevesa. Gdy Elliott Page dokonał coming outu jako osoba transpłciowa w 2020 roku, wiele osób zastanawiało się, co stanie się z jego postacią graną w hitowym serialu Netflixa, Vanyą Hargreeves. Teraz już wiemy. Dzięki pierwszej fotografii, umieszczonej w mediach społecznościowych aktora, dowiedzieliśmy się, że w nowym sezonie serialu Vanya też dokona coming outu jako osoba transpłciowa i od teraz będzie Viktorem.

„The Umbrella Academy”: poznajcie Viktora Hargreevesa

Oryginalny post został zacytowany przez media społecznościowe Netflixa, z dopiskiem:

„Witaj w rodzinie, Viktorze. Bardzo cieszymy się, że jesteś z nami”

„The Umbrella Academy” – twórcy i obsada

Twórcami nowych odcinków pozostanie duet odpowiedzialnych za sukces pierwszych serii: Steve Blackman oraz Jeremy Slater. W nowym sezonie serialu ponownie zobaczymy główne gwiazdy dwóch premierowych serii. Na ekranie będziemy więc ponownie oglądać takich aktorów i aktorki jak: Elliot Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Aidan Gallagher, Robert Sheehan, Justin H. Min czy Colm Feore.

W 3. sezonie  zobaczymy także nowych aktorów, którzy wcielą się w bohaterów z The Sparrow Academy. Wśród nowych twarzy znaleźli się: Justin Cornwell, Britne Oldford, Jake Epstein, Genesis Rodriguez i Cazzie David. Z niedawnych doniesień wiemy także, że w nowym sezonie zobaczymy gwiazdora "Euforii": Javona Waltona w nieznanej jeszcze roli.

loader

„The Umbrella Academy”, sezon 3 – kiedy premiera?

Premiera nowych odcinków serialu przewidziana jest na 22 czerwca.

Czytaj także: Oscary 2022: Jada Pinkett Smith przerywa milczenie po oscarowym incydencie z udziałem męża

RadioZET.pl/Rozrywka.blog/Twitter

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET