Zamknij

„The Umbrella Academy“: Netflix ujawnił datę premiery 3. sezonu swojego hitowego serialu [WIDEO]

Michał Kaczoń
14.03.2022 12:52

„The Umbrella Academy” powraca. Jeden z najpopularniejszych seriali platformy Netflix już w najbliższym czasie zawita na naszych ekrany. Właśnie podano dokładną datę premierowych nowych odcinków hitu. Kiedy premiera 3. sezonu „The Umbrella Academy”?

The Umbrella Academy - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Netflix

The Umbrella Academy” powraca z 3. sezonem. Hit Netflixa pojawi się na naszych ekranach już w najbliższych tygodniach. Szefowie platformy właśnie ujawnili dokładną datę premiery nowych odcinków serialu. Co nas czeka? 

„The Umbrella Academy”, sezon 3 ­– zwiastun teaserowy

Wraz z zapowiedzią daty premiery w sieci zadebiutował krótki, teaserowy zwiastun nowych odcinków. Materiał prezentuje się następująco:

„The Umbrella Academy”, sezon 3 - o czym opowie?

Z poprzednich doniesień platformy wiemy, że w nowych odcinkach poznamy członków „The Sparrow Academy” – nową grupę bohaterów z innej linii czasowej – tej, w której nigdy nie powstała The Umbrella Academy. Wedle doniesień Netflixa, przytoczonych przez portal Filmweb.pl – w nowych odcinkach bohaterowie będą musieli nie tylko z powrotem się odnaleźć, ale też zapobiec kolejnej apokalipsie. Tym razem sprawa będzie jeszcze poważniejsza, gdyż istnieje duże prawdopodobieństwo, że najnowsza katastrofa mogła zostać wywołana przez wcześniejsze działania członków Akademii, związane z manipulacją czasem. Z nowego materiału promocyjnego wiemy też, że w nowym sezonie dojdzie do bezpośredniego starcia między członkami dwóch Akademii.

„The Umbrella Academy”, sezon 3 – twórcy i obsada

Twórcami nowych odcinków pozostanie duet odpowiedzialnych za sukces pierwszych serii: Steve Blackman oraz Jeremy Slater.

W nowym sezonie serialu ponownie zobaczymy główne gwiazdy dwóch premierowych serii. Na ekranie będziemy więc ponownie oglądać takich aktorów i aktorki jak: Elliot Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Aidan Gallagher, Robert Sheehan, Justin H. Min czy Colm Feore. 

W 3. sezonie  zobaczymy jednak także nowych aktorów, którzy wcielą się w bohaterów z The Sparrow Academy. Wśród nowych twarzy znaleźli się: Justin Cornwell, Britne Oldford, Jake Epstein, Genesis Rodriguez i Cazzie David. Z niedawnych doniesień wiemy także, że w nowym sezonie zobaczymy gwiazdora "Euforii": Javona Waltona w nieokreślonej roli.

loader

„The Umbrella Academy”, sezon 3 – kiedy premiera?

Premiera nowych odcinków serialu zapowiedziana jest na 22 czerwca.

Czytaj także: Wojna w Ukrainie: "Świnka Peppa" ofiarą rosyjskiego odwetu za sankcje

RadioZET.pl/YouTube/Netflix

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET