Zamknij

"The Umbrella Academy": Netflix ujawnia tożsamość nowych postaci

12.01.2021 16:10

"The Umbrella Academy" to kolejna produkcja Netflixa, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów. Zdradzono tożsamość członków tajemniczej Akademii Sparrow. Kim są? Poniżej podajemy szczegóły.

The Umbrella Academy
fot. Christos Kalohoridis/Netflix

"The Umbrella Academy": Netflix ujawnia tożsamość nowych postaci. To dobra wiadomość dla wszystkich fanów tego serialu - a jak pokazał rok 2020 - jest ich niemało. Ujawniono tożsamość bohaterów, którzy mogą sporo namieszać w 3. sezonie "The Umbrella Academy". Poniżej zdradzamy szczegóły.

Zobacz także: Netflix wraca do "The Umbrella Academy". Wiemy, kiedy wystartują zdjęcia do 3. sezonu 

"The Umbrella Academy": Netflix ujawnia tożsamość nowych postaci

Netflix dzieli się informacjami na temat 3. sezonu serialu "The Umbrella Academy". Twórcy popularnej produkcji zdradzili tożsamość nowych bohaterów. Będzie to sześć postaci - każda z nich została dokładnie opisana. Funkcję lidera grupy pełni Marcus (w tej roli Justin Cornwell) - bezwzględny, ale zarazem uczciwy mężczyzna. W ekipie znalazł się także Ben (Justin H. Min), którego widzowie kojarzą z Akademii Umbrella. Niestety, jak zapowiada Netflix, nie będzie on przypominał dawnego siebie.

W ekipie znalazły się także kobiety - Fei (Britne Oldford), która jest nieustraszona i zawsze dąży do celu oraz Sloane (Genesis Rodriguez), czyli marzycielka o indywidualnym podejściu. Jest także Jayme - wycofana i nieufna, spędzająca czas z przyjacielem Alphonso (Jake Epstein), który ma kąśliwe poczucie humoru.

Co więcej, Netflix zapowiada pojawienie się kostki zasiewającej lęk. Jaka będzie jej rola? Dowiemy się w 3. sezonie.

"The Umbrella Academy": kiedy premiera 3. sezonu serialu Netflixa?

Netflix nie ujawnia jeszcze oficjalnej daty premiery 3. sezonu serialu "The Umbrella Academy". Wiadomo, że w produkcji zobaczymy także aktorów z poprzednich sezonów. Możecie być pewni, że Elliot Page, Tom Hopper czy Emmy Raver-Lampman ponownie pojawią się w serialu.

loader

Zobacz także: Największe hity Netflix na 2021. Na które produkcje warto czekać? Sprawdziliśmy 

RadioZET.pl