Zamknij

"The Umbrella Academy", 3. sezon: co wiemy o nowych odcinkach? [zwiastun, premiera, fabuła]

19.02.2021 14:03

"The Umbrella Academy" powróci na Netflix z 3. sezonem. Co już wiemy o nowych odcinkach? Jak wygląda obsada 3. sezonu "The Umbrella Academy" i kiedy odbędzie się premiera? W niniejszym artykule znajdziecie wszystkie dostępne informacje o 3. sezonie "The Umbrella Academy".

"The Umbrella Academy", 3. sezon: co wiemy o nowych odcinkach? [zwiastun, premiera, fabuła]
fot. CHRISTOS KALOHORIDIS/NETFLIX

"The Umbrella Academy" to popularny seriali Netflixa, traktujący o grupie bardzo nietypowych superbohaterów. Produkcja cieszy się dużą popularnością i powróci do nas z kolejnym sezonem. Co już wiemy o 3. sezonie "The Umbrella Academy"? Jak wygląda obsada? O czym opowie fabuła? Kiedy odbędzie się premiera 3. sezonu "The Umbrella Academy"? Poniżej znajdziecie wszystkie dostępne informacje.

Uwaga! Artykuł zawiera wszystkie DOTYCHCZAS dostępne informacje o 3. sezonie "The Umbrella Academy". Jego treść będzie na bieżąco aktualizowana.

"The Umbrella Academy" 3. sezon - obsada

W 3. sezonie "The Umbrella Academy" w swoich rolach powrócą: Elliot Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Aidan Gallagher, Robert Sheehan, Justin H. Min oraz Colm Feore. Do obsady dołączyli również aktorzy wcielający się w członków The Sparrow Academy. Są to:

  • Justin Cornwell jako Numer 1 - Marcus
  • Britne Oldford jako Numer 3 - Fei
  • Jake Epstein jako Numer 4 - Alphonso
  • Genesis Rodriguez jako Numer 5 - Sloane
  • Cazzie David jako Numer 6 - Jayme

"The Umbrella Academy" 3. sezon - fabuła

Choć nie ogłoszono oficjalnych szczegółów fabularnych dotyczących 3. sezonu "The Umbrella Academy" spekuluje się, że akcja rozpocznie się tuż po wydarzeniach z poprzednika i początkowo skupi się na nowych bohaterach - członkach The Sparrow Academy. Poznamy też nowe oblicze Bena, który będzie niemalże zupełnie inną postacią. Istotną postacią może być również Lila, która (jak się okazało pod koniec 2. sezonu "The Umbrella Academy") również posiada supermoce. Czy zapoczątkuje to wprowadzenie kolejnych tego typu bohaterów? W końcu uzdolnionych dzieci miało urodzić się aż 43.

W 3. sezonie "The Umbrella Academy" z pewnością bliżej poznamy Sir Reginalda Hargreevesa, a także niejakiego Christophera - "telekinetyczną kostkę niewiadomego pochodzenia".

"The Umbrella Academy" 3. sezon - zwiastun

Na obecną chwilę nie udostępniono zwiastuna 3. sezonu serialu "The Umbrella Academy"

"The Umbrella Academy" 3. sezon - kiedy premiera na Netflix?

Data premiery 3. sezonu "The Umbrella Academy" nie jest obecnie znana. Zdjęcia ruszyły w lutym 2021 roku, zatem odcinki zadebiutują na platformie Netflix (najprawdopodobniej) na przełomie 2021 i 2022 roku.

loader