Zamknij

„The Umbrella Academy 3": witajcie w alternatywnej rzeczywistości. Zaskakujący zwiastun [WIDEO]

19.05.2022 16:41

„The Umbrella Academy” powraca. W nowych odcinkach zobaczymy dramatyczne konsekwencje finału serii nr 2 i poznamy członków nowej, alternatywnej Akademii. Czy członkowie The Sparrow Academy są pokojowo nastawieni? Kiedy premiera nowego sezonu?

The Umbrella Academy - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Netflix

The Umbrella Academy” to jeden z hitów platformy streamingowej Netflix, skierowany nie tylko do fanów opowieści superbohaterskich i komiksów. Podlana otoczka science-fiction seria cieszy się niesłabnącą popularnością na całym świecie. Teraz dostaliśmy nowy, zaskakujący i wybuchowy zwiastun odcinków trzeciego sezonu. Co tym razem przeskrobali członkowie The Umbrella Academy? Sprawdźcie sami.

„The Umbrella Academy”, sezon 3 – zwiastun 

Nowe odcinki serialu reklamowane są następującym materiałem promocyjnym, który właśnie zawitał w sieci:

„The Umbrella Academy”, sezon 3 – o czym dokładnie opowie nowa seria hitu Netflixa?

Nowy sezon, wedle oficjalnej informacji prasowej Netflixa, którą można znaleźć także na grupie Netflix Polska na Facebooku, w nowych odcinkach członkom The Umbrella Academy udało się nie dopuścić do końca świata w 1963 roku.

Wracają więc zadowoleni do swojego teraźniejszego domu, przekonani, że zapobiegli apokalipsie i raz na zawsze zresetowali czasoprzestrzeń. Szybko jednak okazuje się, że sytuacja uległa jednak diametralnej zmianie.

Na scenę wkracza Akademia Sparrow. Jej sprytni, eleganccy i przyjemni jak papier ścierny członkowie natychmiast ścierają się z Akademią Umbrella w brutalnej walce, która w ostatecznym rozrachunku okazuje się jednak najmniejszym problemem dla wszystkich zainteresowanych.

Superbohaterom przychodzi się zmierzyć z nowymi wyzwaniami, porażkami i niespodziankami, a także stawić czoła niezidentyfikowanemu bytowi, który sieje we Wszechświecie zamęt i spustoszenie (przy czym niewykluczone, że jego pojawienie się to tak naprawdę ich sprawka). Czy rodzeństwu uda się przekonać nową (lepszą?) rodzinę Taty do pomocy, aby wspólnie naprawić to, co zepsuło ich przybycie? Czy powrót do życia sprzed apokalipsy będzie możliwy? A może ten nowy świat okaże się czymś więcej niż tylko drobną anomalią w czasoprzestrzeni?

„The Umbrella Academy”, sezon 3 – twórcy i obsada 

Twórcami nowych odcinków pozostaje duet odpowiedzialnych za sukces pierwszych serii: Steve Blackman oraz Jeremy Slater. W nowym sezonie serialu ponownie zobaczymy główne gwiazdy dwóch premierowych serii. Na ekranie będziemy więc ponownie oglądać takich aktorów i aktorki jak: Elliot Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Aidan Gallagher, Robert Sheehan, Justin H. Min czy Colm Feore.

W 3. sezonie  zobaczymy także nowych aktorów, którzy wcielą się w bohaterów z The Sparrow Academy. Wśród nowych twarzy znaleźli się: Justin Cornwell, Britne Oldford, Jake Epstein, Genesis Rodriguez i Cazzie David. Z niedawnych doniesień wiemy także, że w nowym sezonie zobaczymy gwiazdora "Euforii": Javona Waltona w nieznanej jeszcze roli.

loader

„The Umbrella Academy”, sezon 3 – kiedy premiera?

Premiera trzeciego sezonu zapowiedziana jest na 22 czerwca na platformie Netflix.

Czytaj także: „Top Gun: Maverick“: pięciominutowa owacja w Cannes. Tom Cruise nagrodzony honorową Złotą Palmą

RadioZET.pl/YouTube/Facebook