Zamknij

„The Office“ zawita na Netflix. Kiedy premiera kultowego serialu? [DATA PREMIERY]

30.08.2021 14:35

„The Office“ to niezwykle popularny serial komediowy, który od lat cieszy się wielką przychylnością widzów. Wszystkie 9. Sezonów już wkrótce zawita na platformę Netflix. Kiedy premiera?

The Office - kadr z serialu
fot. NBC UNIVERSAL TELEVISION / Album/EAST NEWS

The Office” to niezwykle popularny serial komediowy. Amerykańska wersja, która w październiku pojawi się na Netflixie, bazuje na brytyjskim oryginale, sygnowanym nazwiskiem komika Ricky’ego Gervaisa. Amerykański format dość szybko jednak zaczął podążać własnymi ścieżkami, rozszerzając świat przedstawiony i prezentując jeszcze bardziej szalone, a czasem urokliwie przyziemne perypetie bohaterów.

„The Office” – zwiastun 

Amerykańska wersja serialu reklamowana była następującym zwiastunem:

„The Office” – powstaje polska wersja

Warto przypomnieć, że już na jesieni zobaczymy polską wersję kultowego serialu. Produkcja powstaje dla Canal+, we współpracy z zagranicznymi producentami. Redakcja RadioZET.pl miała szansę być już na planie produkcji, a już wkrótce na stronie pojawią się wywiady z odtwórcami głównych ról. Jest na co czekać. Premiera przewidziana jest na jesień

loader

„The Office” US na Netflixie – kiedy premiera? 

Wszystkie odcinki amerykańskiego serialu „The Office” zawitają na platformie Netflix już 23 października. Warto przypomnieć, że serial cały czas dostępny jest też  w bibliotece serwisu Amazon Prime Video.

Czytaj także: "Otwórz oczy": recenzujemy nowy polski serial Netflixa

RadioZET.pl/materiały prasowe Netflix