Zamknij

„The Office PL” reklamuje się na LinkedInie. Co o serialu mówi profil Michała Holca?

12.10.2021 14:01

„The Office PL” to polska wersja świetnie ocenianego sitcomu „The Office”. Produkcja opowiada o grupie pracowników biura, którzy każdego dnia przeżywają przeróżne komiczne perypetie. Canal+ znalazło sposób na nietypową promocję serialu. Czego dowiemy się o głównym bohaterze z jego profilu na LinkedInie?

The Office PL - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Canal+

The Office PL” zbliża się wielkimi krokami. Polska wersja znanego zagranicznego formatu doczekała się nietypowej formy promocji. W serwisie biznesowym LinkedIn pojawił się profil pracowniczy prezesa firmy Kropliczanka, Michała Holca. Postać grana przez Piotra Polaka chwali się swoimi osiągnięciami jako „mentor, lider, coach, przywódca”, który sprawnie zarządza zespołem i inspiruje innych do działania.

W  swoim profilu chwali się także zdjęciem na okładce magazynu Forbes, a w sekcji „O mnie” opisuje:

„Człowiek inspirator, filantrop, świetny tancerz. Jedyny prezes Kropliczanki. Pisarz, być może przyszły podkaster, motywator. Od lat skutecznie zarządzam licznym zespołem świetnie prosperującej firmy produkującej wodę mineralną. Jeśli moi podwładni wychodzą z pracy bez bólu brzucha od śmiechu, dla mnie jest to dzień stracony. Były fan Dawida Podsiadły. Zainteresowania: szanty, żużel i alpaki”.

Prześmiewczy profil zyskuje jednak na popularności, a coraz więcej użytkowników wchodzi w interakcje z prezesem firmy Kropliczanka – miejsca akcji serialu.

„The Office PL” – zwiastun 

Serial reklamowany jest następującym materiałem promocyjnym:

„The Office PL” – twórcy i obsada

„The Office PL” powstało pod okiem tercetu scenarzystów: Łukasza Sychowicza, Jakuba Rużyłło i Mateusza Zimnowadzkiego, którzy dostali swobodę w pisaniu własnych tekstów, niekoniecznie opierając się na zagranicznych pierwowzorach. Dodało to produkcji lokalnego kolorytu i sprawiło, że bohaterowie serialu opowiadają często o bieżących wydarzeniach.

Reżyserem serialu został Maciej Bochniak, twórca najlepiej znany z pracy przy takich produkcjach jak „Magnezja” i „Disco Polo” czy serialach „Szadź”, „Diagnoza” i „Belfer”.

Na ekranie zobaczymy natomiast takich aktorów i aktorki jak: Piotr Polak, Vanessa Aleksander, Adam Woronowicz, Kornelia Strzelecka, Mikołaj Matczak czy Milena Lisiecka.

loader

„The Office PL” – kiedy premiera?

Serial zadebiutuje w serwisie Canal+ Online już w piątek 22 października

Czytaj także: QUIZ: Jak dobrze znasz współczesne seriale komediowe?

RadioZET.pl/WirtualneMedia.pl/materiały prasowe Canal+