Zamknij

The Morning Show, sezon 2 - kiedy premiera serialu w Apple TV+? [DATA PREMIERY]

14.12.2020 12:10

Kiedy 2. sezon "The Morning Show"? Informacji na ten temat szuka wiele osób, a przede wszystkim fani amerykańskiej produkcji, którzy już nie mogą doczekać się kolejnych odcinków serialu. Szczegóły dotyczące daty premiery "The Morning Show 2", zamieszczamy poniżej.

The Morning Show, sezon 2 - kiedy premiera serialu w Apple TV+? [DATA PREMIERY]
fot. Rex Features/East News

"The Morning Show", sezon 2 - kiedy premiera serialu w Apple TV+? Czy w ogóle powstaną kolejne odcinki amerykańskiej produkcji? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy, kiedy 2. sezon "The Morning Show".

The Morning Show, sezon 2 - czy będą nowe odcinki serialu?

Wiele osób poszukuje w sieci przede wszystkim informacji na temat tego, kiedy i czy będzie 2. sezon "The Morning Show". Dla fanów amerykańskiej produkcji mamy bardzo dobre wiadomości - wszystkie szczegóły są już znane. Wiadomo, że powstanie "The Morning Show 2". W połowie grudnia 2020 Reese Witherspoon, czyli odtwórczyni jednej z głównych ról, w swoich mediach społecznościowych zamieściła krótki filmik z planu. 

Guess who’s back!!!! @themorningshow - czytamy w opisie.

Kiedy 2. sezon The Morning Show? [DATA PREMIERY]

Trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. Nie wiadomo jeszcze, kiedy premiera 2. sezonu "The Morning Show". Według informacji portalu Datapremiery.pl, nowe odcinki mogą zadebiutować w pierwszym kwartale 2021 roku. Artykuł, wraz z pojawieniem się oficjalnych informacji, będziemy aktualizować na bieżąco.

Jedyną możliwością, żeby obejrzeć serial "The Morning Show" online legalnie, jest wykupienie pakietu na platformie Apple TV+ . Cena usługi wynosi 24,99 zł miesięcznie. 

Przypomnijmy, że w rolach głównych występują Reese Witherspoon oraz Jennifer Aniston. 

Serial "The Morning Show" odsłania kulisy pracy osób prowadzących poranny program telewizyjny, którzy codziennie budzą Amerykę. Ich życie prywatne i zawodowe wywróciło się do góry nogami, kiedy jeden z nich stał się bohaterem skandalu. Serial początkowo miał być sitcomem, ale w miarę jak powstawał zmieniono koncept na bardziej dramatyczny.

RadioZET.pl