Zamknij

"The Morning Show": nowa bohaterka na pierwszym zdjęciu z 2. sezonu. Bardzo namiesza?

14.06.2021 09:49

"The Morning Show" powróci do nas z 2. sezonem, w którym powitamy zupełnie nową bohaterkę. W kogo wcieli się Julianna Margulies? Zobaczcie pierwsze zdjęcie promocyjne.

"The Morning Show": nowa bohaterka na pierwszym zdjęciu z 2. sezonu. Bardzo namiesza?
fot. materiały prasowe Apple TV+

"The Morning Show" to flagowy serial platformy Apple TV+ z Jennifer Aniston i Reese Witherspoon w rolach głównych. Teraz do grona głównych bohaterek dołączy Laura Peterson grana przez Juliannę Margulies.

Zobacz także

"The Morning Show 2" - Julianna Margulies na pierwszym zdjęciu promocyjnym

W 2. sezonie "The Morning Show" zobaczymy pokłosie wydarzeń z finału pierwszej odsłony, kiedy to Alex i Bradley ujawniły na antenie prawdę o toksycznym środowisku UBA. Powitamy też nową bohaterkę, którą będzie Laura Peterson. Choć nie ujawniono wielu szczegółów, magazyn Entertainment Weekly donosi, że będzie to kobieta twardo stąpająca po ziemi, która swoje w życiu przeszła. Nawiąże również ciekawą relację z Bradley, dla której ma być kimś na kształt mentorki i podpory.

Julianna Margulies to amerykańska aktorka, którą mogliśmy dotąd podziwiać w takich produkcjach jak: "Ostry dyżur", "Żona idealna", "City Island" czy "Węże w samolocie". Jak sprawdzi się w "The Morning Show"? Przekonamy się wkrótce. Aktorka zapewnia jednak, że "dla takiej postaci warto było wsiąść do samolotu w trakcie pandemii".

"The Morning Show 2" - kiedy premiera?

Data premiery 2. sezonu "The Morning Show" nie jest obecnie znana. Spekuluje się jednak, że nowe odcinki zadebiutują w okolicach listopada 2021 roku. Wszystkie dotychczasowe epizody znajdziecie na platformie Apple TV +.

W rolach głównych powrócą Jennifer Aniston, Reese Witherspoon, Steve Carell, Billy Crudup i Mark Duplass. Oprócz Julianny Margulies do obsady dołączyli również Hasan Minhaj, Ruairi O'Connor ("Hiszpańska księżniczka") oraz Greta Lee ("Russian Doll").

loader

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/EW.com