Zamknij

"The Morning Show" powraca z 2. sezonem! Jest zwiastun i data premiery [WIDEO]

15.06.2021 11:19

Jennifer Aniston i Reese Witherspoon powracają jako Alex i Bradley - zobaczcie pierwszy zwiastun 2. sezonu "The Morning Show". Znamy też datę premiery!

"The Morning Show" powraca z 2. sezonem! Jest zwiastun i data premiery [WIDEO]
fot. materiały prasowe Apple TV +

"The Morning Show" to popularny serial platformy Apple TV +Jennifer Aniston i Reese Witherspoon w rolach głównych. Produkcja już wkrótce powróci z kolejnymi odcinkami, a tymczasem zaprezentowano nam pierwszy zwiastun 2. sezonu. Będzie się działo!

Zobacz także

"The Morning Show" - pierwszy zwiastun 2. sezonu

W nadchodzących odcinkach zobaczymy pokłosie wydarzeń z finału poprzednika. Alex i Bradley, ujawniając mroczne tajemnice swojego środowiska pracy, wywołały istną burzę. Jak dążenie do prawdy wpłynie na ich dalsze kariery oraz i tak już skomplikowaną relację? Przekonamy się już niedługo.

"The Morning Show" 2. sezon - kiedy premiera?

Wraz z pierwszą zapowiedzią ujawniono również dokładną datę premiery 2. sezonu "The Morning Show". Ta odbędzie się wcześniej, niż zakładano, bowiem już 17 września 2021 roku. Wszystkie dotychczasowe epizody znajdziecie w bibliotece platformy Apple TV+.

W rolach głównych powrócą Jennifer Aniston i Reese Witherspoon, a także Steve Carrell, illy Crudup, Mark Duplass, Nestor Carbonell, Karen Pittman, Bel Powley, Desean Terry, Janina Gavankar oraz Tom Irwin. Pojawi się też kilka nowych twarzy, do obsady dołączyli bowiem Greta Lee, Ruairi O'Connor, Hasan Minhaj, Holland Taylor, Tara Karsian, Valeria Golino i Julianna Margulies.

loader

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Deadline.com/Appe TV+