Zamknij

"The Mandalorian" - kiedy ruszą zdjęcia do 3. sezonu hitu Disney+?

10.06.2021 11:49

Pojawiły się nowe informacje na temat trzeciego sezonu "The Mandalorian". Kiedy ruszą zdjęcia do serialu Disney+? Czy będzie powiązany z produkcją "Book of Boba Fett"?

The Mandalorian - Baby Yoda - kadr z serialu Star Wars
fot. Disney+/Ferrari Press/East News

Nowości ze świata seriali "Star Wars". Twórcy nie tylko zdradzili, kiedy ruszą zdjęcia do trzeciego sezonu "The Mandalorian", ale również uchylili rąbka tajemnicy na temat dwóch zupełnie nowych produkcji - "Book of Boba Fett" i "Star Wars: Obi-Wan Kenobi".

"The Mandalorian" sezon 3 - nowe informacje o serialu "Star Wars"

Dwa sezony "The Mandalorian" okazały się nie tylko ogromnym hitem platformy Disney+, ale również nadzieją, że "Gwiezdne Wojny" mają jeszcze fanom wiele do zaoferowania. Nowa formuła opowiadania o świecie stworzonym przez Georege'a Lucasa sprawiła, że niebawem nie tylko zobaczymy kolejne odcinki historii Mando, ale również takie produkcje jak "Book of Boba Fett" i "Star Wars: Obi-Wan Kenobi".

Jak podaje Collider, na trzeci sezon "The Mandalorian" jeszcze trochę poczekamy. Twórcy i gwiazdy serialu mają wejść na plan zdjęciowy dopiero pod koniec 2021 lub na początku 2022 roku, co oznacza, że od Mando i Grogu, znanego lepiej jako Baby Yoda, będziemy mieć dłuższą przerwę. Lukę wynagrodzi jednak spin-off zatytułowany "The Book of Boba Fett", który opowie o przygodach tytułowego najemnika, w którego ponownie wcieli się Temuera Morrison. Serial zadebiutuje już w grudniu 2021 roku.

Według nowych informacji zdjęcia do "The Book of Boba Fett" zostały właśnie zakończone i serial wchodzi obecnie w fazę postprodukcji. Mimo że w tym roku nie zobaczymy nowych odcinków "The Mandalorian", historia Boby Fetta ma być powiązana z pierwszym serialem "Star Wars". Twórcy zdradzili bowiem, że fani hitu Disney+, mogą traktować "The Book of Boba Fett" jako sezon 2,5 "The Mandalorian". W produkcji powróci też jedna z gwiazd historii Mando, Ming-Na Wen, która zagra Fennec Shand. 

"Star Wars: Obi-Wan Kenobi" - kiedy premiera nowego serialu Disney+?

Chociaż zdjęcia do "The Book of Boba Fett" już się zakończyły, wciąż trwają prace na planie serialu o Obi-Wanie. Plan zdjęciowy w Los Angeles, gdzie kręcono poprzednie sezony "The Mandalorian", jest obecnie zajęty przez twórców serialu z Ewanem McGregorem w roli głównej. Aktor powróci do roli po raz pierwszy od roku 2005, czyli premiery "Zemsty Sithów". W produkcji zobaczymy, co działo się z mistrzem Jedi pomiędzy dwiema pierwszymi trylogiami "Gwiezdnych Wojen". Na razie nie wiadomo, kiedy zobaczymy pierwszy odcinek "Star Wars: Obi-Wan Kenobi", ale istnieje szansa, że nastąpi to w roku 2022.

loader

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/Collider