Zamknij

The Mandalorian: zdjęcia do 3. sezonu serialu zakończone. Kiedy premiera?

Sergiusz Kurczuk
01.04.2022 09:01

Zakończono zdjęcia do 3. sezonu serialu "The Mandalorian" - hitu Disney+ rozgrywającego się w świecie "Gwiezdnych Wojen". Kiedy produkcja trafi na platformę?

The Mandalorian - Pedro Pascal, Horatio Sanz - kadr z serialu Star Wars
fot. CAP/RFS/Capital Pictures/East News

Padł ostatni klaps na planie 3. sezonu serialu "The Mandalorian". Spin-off "Gwiezdnych Wojen", który jest wielkim hitem platformy Disney+, niebawem doczeka się premiery nowych odcinków.

"The Mandalorian" sezon 3: prace na planie serialu zakończone

"Star Wars" to marka sama w sobie, ale prawda jest taka, że po wielu latach dopiero seriale Disney+ rozruszały kosmiczną sagę i przywróciły ją na właściwe tory popularności. Głównie "The Mandalorian", który zdobył uznanie fanów "Gwiezdnych Wojen" na całym świecie, nie tylko przywracając klimat oryginalnej trylogii, ale również doskonale łącząc ją z historiami z prequeli oraz wprowadzając powiew świeżości w dość wtórnej sadze.

Zobacz także

Jak podaje Collider, aktor i reżyser serialu Carl Weathers, potwierdził, że prace na planie 3. sezonu "The Mandalorian" dobiegły końca. Weathers wróci nie tylko jako twórca jednego z odcinków, ale również ponownie wcieli się w postać Greefa Kargi. Gwiazdor podzielił się informacją na swoim Twitterze.

Co to był za sezon pełen CUDOWNOŚCI!

Weathers udostępnił post informujący o zakończeniu prac na planie "The Mandalorian" konta o nazwie Star Wars Stuff. Poza tą informacją nie zdradzono żadnych szczegółów dotyczących fabuły nadchodzących odcinków. 

Zobacz także

"The Mandalorian" sezon 3: kiedy premiera na Disney+?

Na twórców serialu czeka teraz postprodukcja, która prawdopodobnie zajmie kilka miesięcy. Na razie nie zdradzono daty premiery 3. sezonu "The Mandalorian", chociaż od jakiegoś czasu krążą plotki o grudniu 2022 roku, co informacja o zakończeniu zdjęć może potwierdzać. Na razie termin nie został jednak oficjalnie zapewniony przez Disneya. Tak czy inaczej, oznacza to, że polscy fani "Gwiezdnych Wojen" będą mogli w końcu legalnie obejrzeć "The Mandalorian" za pośrednictwem platformy Disney+. Serwis ruszy bowiem w naszym kraju już 14 czerwca 2022 roku.

loader

RadioZET.pl/Collider/Twitter

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET