Zamknij

"The Last of Us": zobacz zwiastun wyczekiwanego serialu HBO Max. Kiedy premiera?

27.09.2022 07:01

Platforma HBO Max zaprezentowała pierwszy zwiastun serialu "The Last of Us" - adaptacją postapokaliptycznej gry wideo. Kiedy premiera produkcji z Pedro Pascalem w roli głównej?

the Last of Us - Pedro Pascal - kadr z serialu HBO Max
fot. HBO Max/materiały prasowe

Serial "The Last of Us" po miesiącach oczekiwań w końcu doczekał się pierwszego zwiastuna. Kiedy tytuł trafi do bazy HBO Max?

"The Last of Us": zwiastun serialu HBO Max

Na ten zwiastun czekali nie tylko miliony miłośników seriali, ale również gier wideo. "The Last of Us" jest bowiem adaptacją słynnej produkcji Naughty Dog, która opowiada o dwójce bohaterów zmuszonych walczyć o przetrwanie w postapokaliptycznym świecie pełnym nowych niebezpieczeństw.

W końcu platforma HBO Max podzieliła się pierwszym zwiastunem i trzeba przyznać, że nadchodzący tytuł ma klimat, który powinien przypaść do gustu osób czekających na interesujący serial, jak i graczy, którzy przeszli obie części głośnej gry. Jak prezentuje się zapowiedź?

Trailer "The Last of Us" wprowadza widza w świat przedstawiony, ale również ukazuje fragmenty tego, co czeka głównych bohaterów podczas ich niebezpiecznej podróży. Widzimy bowiem jedną z amerykańskich stref kwarantanny, z której główny bohater Joel, wyruszy na wyprawę z Ellie. Parę czeka ukrywanie się, walka z trudnymi warunkami, konfrontacja z bandytami i oczywiście zmutowanymi potworami. Jedno z przerażających stworzeń możemy zobaczyć na ułamek sekundy.

Akcja serialu rozgrywa się po zakończeniu niszczycielskiej epidemii zmutowanego grzyba. W grze i serialu głównym bohaterem jest przemytnik imieniem Joel (Pedro Pascal), który eskortuje nastolatkę o imieniu Ellie (Bella Ramsey) przez postapokaliptyczne Stany Zjednoczone. Prace nad serialem trwały od roku 2014. Czuwa nad nim Neil Druckmann - scenarzysta i reżyser gry The Last of Us. Z produkcją jest też związany Craig Mazin - twórca serialu "Czarnobyl".

"The Last of Us": kiedy premiera?

Zdjęcia do pilotażowego odcinka zakończono w sierpniu 2021 roku. Na razie nie zdradzono dokładnej daty premiery, ale wiadomo, że "The Last of Us" trafi na HBO i HBO Max w roku 2023. W obsadzie pojawili się Pedro Pascal, Bella Ramsey, Gabriel Luna, Merle Dandridge, Jeffrey Pierce, Anna Torv, Nico Parker, Murray Bartlett i Con O'Neill.

loader

RadioZET.pl/HBO Max/YouTube