Zamknij

"The Crown": twórcy mają problem z ukazaniem jednego wątku w nowych odcinkach

13.05.2021 15:49

"The Crown" to popularny serial Netflixa, który przedstawia losy brytyjskiej rodziny królewskiej. Okazuje się, że twórcy mają problem, jak ukazać jeden z wątków w serialu. O które wydarzenia z życia brytyjskiej monarchii chodzi? Podajemy szczegóły.

The Crown - kadr z serialu
fot. Des Willie/Netflix

"The Crown": twórcy mają problem z ukazaniem jednego wątku w nowych odcinkach. 5. sezon serialu "The Crown" zbliża się wielkimi krokami. Nic dziwnego, że pojawia się coraz więcej informacji dotyczących przyszłości serialu. Obecnie, zdaniem brytyjskich mediów, twórcy mają problem z tym, jak odpowiednio przedstawić jeden z wątków. O które wydarzenie chodzi? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: "The Crown": ekipa ma problem ze znalezieniem serialowego księcia Andrzeja?

"The Crown": twórcy mają problem z ukazaniem jednego wątku w nowych odcinkach

"The Crown" to serial Netflixa, który do tej pory doczekał się czterech sezonów. W planach jest nakręcenie jeszcze co najmniej dwóch. Oznacza to, że scenarzyści mocno zbliżą się do wydarzeń, które nie tak dawno temu przeżywał cały świat. Twórcy nie uciekną od ukazania śmierci księżnej Diany, którą miłością i szacunkiem darzyło wielu Brytyjczyków. Okazuje się, że ten wątek spędza im sen z powiek. 

Peter Morgan, jeden z twórców z serialu, szczerze przyznaje, że nie wie, jak ugryźć ten wątek. Twórca "The Crown" zastanawia się przede wszystkim, jak ukazać żałobę książąt Williama i Harry'ego. Warto wspomnieć, że właśnie z tego powodu zakładano wcześniej, że serial Netflixa nie ukaże w miarę bieżących wydarzeń. Na całe szczęście ekipa "The Crown" poradziła sobie już z niejednym trudnym zagadnieniem.

loader

"The Crown": kiedy premiera 5. sezonu serialu?

5. sezon serialu "The Crown" nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery. Przewiduje się, że serial trafi na platformę Netflix w 2022 roku.

Zobacz także: "The Crown": Netflix odrzucił prośbę rządu. Nie będzie informacji, że serial przedstawia fikcję

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl