Zamknij

The Crown, sezon 5 - kiedy premiera nowych odcinków serialu na Netflix? [DATA]

10.03.2022 08:00

Kiedy 5. sezon "The Crown"? Informacji na ten temat szuka wiele osób, a przede wszystkim fani popularnego serialu, którzy już wyczekują kolejnych odcinków produkcji. Przedstawiamy szczegóły oraz sprawdzamy datę premiery "The Crown 5".

The Crown, sezon 5 - kiedy premiera nowych odcinków serialu na Netflix? [DATA]
fot. Netflix/Ferrari Press/East News

"The Crown 5" - kiedy premiera piątego sezonu serialu na Netflix? Czy w ogóle powstanie kolejna seria produkcji? Co warto wiedzieć na ten temat? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje oraz sprawdzamy datę premiery 5. sezonu "The Crown".

The Crown, sezon 5 - kiedy nowe odcinki na Netflix? [DATA PREMIERY]

Informacje na temat tego, kiedy 5. sezon "The Crown", szczególnie interesują wiele osób. Nic dziwnego, w końcu produkcja cieszy się ogromną popularnością, a przez kilka sezonów zdążyła zyskać grono wiernych fanów. Choć wiele szczegółów na temat daty premiery "The Crown 5" owianych jest jeszcze tajemnicą, to już pojawiają się pierwsze informacje. Wiadomo, że nowe odcinki zadebiutują na platformie Netflix w listopadzie 2022 roku.

Jeśli tylko pojawią się kolejne informacje o premierze 5. sezonu "The Crown", zamieścimy je w tym miejscu. Artykuł będziemy aktualizować na bieżąco.

5 produkcji dla fanów "The Crown". Co warto zobaczyć? [LISTA]

The Crown 5 - co wiadomo o piątym sezonie serialu?

Piąty sezon serialu "The Crown" skupi się przede wszystkim na burzliwym małżeństwie księcia Karola i księżnej Diany. Prawdopodobnie kolejna seria produkcji, tak jak poprzednie, składać się będzie dokładnie z 10 odcinków.

The Crown 5 - OBSADA: kto zagra królową Elżbietę, księżną Dianę, księcia Karola i Filipa?

Przypomnijmy, że wszystkie dotychczasowe sezony "The Crown" można oglądać na internetowej platformie Netflix.

Aby rozpocząć korzystanie z serwisu Netflix, należy wykonać jedynie trzy proste kroki. Po pierwsze trzeba wybrać plan, który najlepiej dopasowany będzie do naszych potrzeb. Następnie należy utworzyć konto, wpisując swój adres e-mail oraz ustalając sobie hasło. Ostatnim krokiem jest wybór metody płatności.

"The Crown", sezon: kiedy na Netflixie?

Netflix potwierdza, że serial "The Crown" trafi na platformę w listopadzie 2022 roku. Dokładna data premiery nie jest jeszcze znana.

"The Crown": Netflix zaprezentował zakulisowe nagranie z planu 4. sezonu [WIDEO]

RadioZET.pl