Zamknij

"The Crown": ekipa ma problem ze znalezieniem serialowego księcia Andrzeja?

28.04.2021 15:36

"The Crown" to jedna z najpopularniejszych produkcji Netflixa. Serial opowiada o losach brytyjskiej rodziny królewskiej. Obecnie trwają przygotowania do 5. sezonu. Czy twórcy serialu mają problem ze znalezieniem aktora, który mógłby się wcielić w 5. sezonie "The Crown" w księcia Andrzeja?

The Crown
fot. Ollie Upton/ Netflix

"The Crown": ekipa ma problem ze znalezieniem serialowego księcia Andrzeja? W ostatnim czasie pojawiły się doniesienia, że twórcy "The Crown" nie mogą znaleźć aktora, który wcieliłby się w 5. sezonie serialu w księcia Andrzeja. Sytuację skomentował przedstawiciel serialu. Opublikowano oświadczenie. Jaka jest prawda? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: "The Crown": książę Filip był oburzony jednym z wątków. Po jego śmierci ujawniono szczegóły

"The Crown": ekipa ma problem ze znalezieniem serialowego księcia Andrzeja?

"The Crown" to jedna z najpopularniejszych produkcji Netflixa. Serial przybliża losy brytyjskiej monarchii. Historią brytyjskiej rodziny królewskiej od lat interesuje się cały świat, dlatego sukces serialu Netflixa nie jest wielką niespodzianką. Fani produkcji wyczekują nowych odcinków. Wiadomo, że rozpoczęły się już wstępne prace nad 5. sezonem serialu. I w tym momencie miał się pojawić problem. Internauci dostrzegli, że na stronie castingowej Spotlight pojawiło się ogłoszenie dotyczące serialu. Szybko powstała plotka, że twórcy "The Crown" mają problem ze znalezieniem aktora, który wcieliłby się w starszą wersję księcia Andrzeja.

Reputacja brytyjskiego księcia nie cieszy się dobrą opinią i ostatecznie wycofał się on z życia publicznego. W 5. sezonie widzowie mają zobaczyć kulisy jego nieudanego małżeństwa z Sarah Ferguson, a następnie medialnego rozwodu w 1996 roku. Przedstawiciel "The Crown" skomentował plotki w oświadczeniu, które zostało opublikowane na łamach The Hollywood Reporter.

Nie mamy żadnego problemu z obsadzeniem jakiejkolwiek roli w 5. sezonie serialu "The Crown". Ogłaszanie produkcji w serwisie Spotlight jest normalną praktyką - wytłumaczył.

"The Crown": kiedy premiera 5. sezonu serialu?

Data premiery 5. sezonu serialu "The Crown" nie jest na ten moment znana. Warto wspomnieć, że w produkcji Netflixa - zgodnie z tradycją - zmieni się obsada. W księżną Dianę wcieli się Elizabeth Debicki, w księcia Karola Dominic West. Natomiast w królową Elżbietę wcieli się Imelda Staunton, a jej małżonka zagra Jonathan Pryce. Inną twarz będzie też miała księżniczka Małgorzata - tym razem sportretuje ją Lesley Manville.

loader

Wszystkie dotychczasowe sezony serialu "The Crown" można znaleźć na platformie streamingowej Netflix.

Zobacz także: "The Crown 4" odsłania wielką tajemnicę rodziny królewskiej. Szokująca historia kuzynek Elżbiety II

RadioZET.pl/