Zamknij

The Crown: Netflix jednak wyprodukuje 6. sezon serialu?

10.07.2020 14:16

"The Crown" to jedna z najpopularniejszych produkcji Netflixa, opowiadająca o losach brytyjskiej rodziny królewskiej. Planowo historia miała się zakończyć na 5. sezonie, ale wiele wskazuje na to, że powstanie więcej odcinków.

The Crown: Netflix jednak wyprodukuje 6. sezon serialu?
fot. Screen

The Crown: Netflix jednak wyprodukuje 6. sezon serialu. To już pewne, że popularny serial Netflixa będzie się składał z sześciu serii. "The Crown' to opowieść o losach brytyjskiej monarchini Elżbiety II i jej rodziny. Czego można się spodziewać po nowych odcinkach? Zdradzamy poniżej.

Zobacz także: Chilling Adventures of Sabrina: Netflix nie będzie kontynuował popularnego serialu? 

The Crown: Netflix jednak wyprodukuje 6. sezon serialu

Serial "The Crown" zadebiutował na Netflixie w 2016 roku. Historia rozpoczęła się na chwilę przed śmiercią króla Jerzego VI, po którym tron odziedziczyła jego córka, Elżbieta. Do tej pory ukazały się trzy sezony, a w planach były jeszcze kolejne dwa. I na tym miało się skończyć. Scenarzyści uważali, że nie chcą się zbliżać fabularnie do obecnych czasów, ze względu na to, że będzie można je ocenić dopiero za kilkanaście lat. 

Dużym zaskoczeniem jest to, że Netflix oficjalnie potwierdził, że historia zakończy się jednak na szóstym sezonie, a nie piątym, jak wcześniej zapowiadano. Co więcej, informacją podzielił się także twórca produkcji, Peter Morgan.

Na razie nie są znane szczegóły dotyczące fabuły. Nie podano też ewentualnej daty premiery.

Zobacz także: Rozłąka: Netflix zapowiada nowy serial z Hilary Swank. Kiedy premiera? 

loader

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/wirtualnemedia.pl