Zamknij

"The Crown": Wiemy, kiedy premiera 5. sezonu! Nowa królowa Elżbieta w pierwszej zapowiedzi [WIDEO]

26.09.2021 10:49

Netflix przygotowuje 5. sezon "The Crown", w którym w rolę Elżbiety II wcieli się tym razem Imelda Staunton. Aktorka pojawiła się w pierwszej zapowiedzi nowych odcinków. Kiedy premiera?

The Crown 5 - zapowiedź premiery
fot. Alex Bailey/materiały prasowe Netflix

"The Crown"którego ostatni sezon został obsypany nagrodami Emmy 2021, powróci z nowymi odcinkami w przyszłym roku. W 5. sezonie w roli Elżbiety II zadebiutuje Imelda Saunton znana z serii "Harry Potter". Nowa królowa pojawiła się w pierwszej zapowiedzi 5. sezonu, gdzie zdradziła jego datę premiery!

"The Crown": Imelda Staunton w pierwszej zapowiedzi 5. sezonu [WIDEO]

Netflix pokazał pierwszą zapowiedź 5. sezonu "The Crown". Niestety, nie możemy w niej jeszcze zobaczyć scen z nowych odcinków, jednak do fanów brytyjskiego hitu przemówiła królowa we własnej osobie. Jaką wiadomość miała do przekazania? Zobaczcie materiał z planu "The Crown 5":

loader

"The Crown" - Kiedy premiera 5. sezonu na Netflix?

Jak zdradziła Staunton, 5. sezon "The Crown" trafi na ekrany w listopadzie 2022 roku. W nowych odcinkach zobaczymy nie tylko nową Elżbietę II. Wymieniono bowiem wszystkich członków obsady. W księcia Filipa wcieli się Jonathan Pryce, księcia Karola zagra Dominic West, natomiast w roli księżnej Diany zobaczymy Elizabeth Debicki. Pierwsze zdjęcia z nadchodzącego sezonu możecie zobaczyć poniżej:

RadioZET.pl/Netflix