Zamknij

"The Boys" sezon 3 - Jensen Ackles przeszedł metamorfozę na potrzeby serialu Amazona

12.05.2021 10:40

Twórca serialu "The Boys" zaprezentował, jak Jensen Ackles będzie wyglądał jako Soldier Boy w trzecim sezonie hitu Amazona. Do sieci trafiło zdjęcie z planu, przedstawiające odmienionego gwiazdora "Supernatural".

SUPERNATURAL - JENSEN ACKLES
fot. KRIPKE ENTERPRISES/WARNER BROS TELEVISION/SUPERNATURAL FILMS / A

Trwają prace nad trzecim sezonem hitu Amazon Prime Video pod tytułem "The Boys". Do obsady dołączył gwiazdor "Supernatural" Jensen Ackles. Jak będzie wyglądała jego postać?

"The Boys" sezon 3 - Jensen Ackles na zdjęciu z serialu Amazon Prime

Serial "The Boys" to adaptacja komiksu Gartha Ennisa i Daricka Robertsona, opowiadająca o superbohaterach osadzonych w o wiele bardziej rzeczywistych i brutalnych realiach, niż ma to miejsce w przypadku herosów znanych z komiksów Marvela i DC. Między innymi z tego powodu produkcja cieszy się dużą popularnością.

Na tyle dużą, że właśnie powstają kolejne odcinki "The Boys". Showrunner serialu Eric Kripke, postanowił podzielić się zakulisową fotografią z planu zdjęciowego, przedstawiającą nowego aktora w obsadzie Jensena Acklesa, który wcieli się w postać o pseudonimie Soldier Boy, będącego ewidentną parodią Kapitana Ameryki. 

Wchodzi Soldier Boy. ZAPNIJCIE PASY, SK***SYNY.

Wygląda na to, że serialowa wersja Soldier Boya będzie się różniła od tego, jak bohater wyglądał w komiksie. Ackles zapuścił bowiem długą brodę i wszystko wskazuje na to, że właśnie taki image zaprezentuje w nadchodzących odcinkach "The Boys". Fani papierowego oryginału doskonale wiedzą, że wprowadzenie do serialu Soldier Boya sprawi, że produkcja stanie się jeszcze bardziej mroczna. Potwierdził to zresztą jakiś czas temu sam Kripke.

"The Boys" sezon 3 - kiedy premiera?

W serialu oprócz Acklesa występują Karl Urban (Billy Butcher), Jack Quaid (Hughie), Laz Alonso (Mother's Milk), Tomer Kapon (Frenchie), Karen Fukuhara (Kimiko), Erin Moriarty (Annie January), Chace Crawford (The Deep), Antony Starr (Homelander) i Katia Winter (Little Nina). Na razie nie zapowiedziano oficjalnej daty premiery trzeciego sezonu "The Boys", ale biorąc pod uwagę, że trwają zdjęcia na planie, prawdopodobnie nowe odcinki produkcji zobaczymy w roku 2022.

loader

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/Twitter