Zamknij

„The Boys“: nowy wybuchowy zwiastun 3. serii. Soldier Boy kluczem do zgładzenia Homelandera? [WIDEO]

17.05.2022 08:03
The Boys - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Amazon Prime Video

„The Boys“: premiera nowego sezonu zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji Amazon wypuścił właśnie nowy, wybuchowy zwiastun, pełen świeżych scen. Kiedy premiera?

The Boys” to jeden z największych hitów platformy Amazon Prime Video. Adaptacja powieści graficznej Gartha Ennisa i Daricka Robertsona cieszy się tak dużą popularnością, że poza właściwym serialem, serwis przygotował animowany spin-off, a obecnie trwają prace nad nowym aktorskim serialem, osadzonym w tym samym świecie. 

Siłą „The Boys” jest jego bezkompromisowe i niezwykle krwawe podejście do tematu superbohaterów, ukazujące, że granica między bohaterem a złoczyńcą jest niezwykle cienka i często spowodowana wygórowanym ego poszczególnych postaci. Produkcja cieszy się ogromną popularnością, dlatego fani jak dżdżu wyczekują nowinek na temat ulubionej produkcji. Teraz dostali nowy, wybuchowy zwiastun.

„The Boys”, sezon 3 – nowy wybuchowy zwiastun 

Najnowszy materiał promocyjny prezentuje się następująco:

„The Boys”, sezon 3 – twórcy i obsada

W obsadzie znalazła się większość aktorów poprzednich odcinków. Oznacza to, że w 3. serii na pewno zobaczymy: Karla Urbana, Anthony’ego Starra, Jacka Quaida, Erin Moriarty, Chace’a Crawforda, Tomera Kapona czy Laza Alonso. Na ekranie zobaczymy także gwiazdora „Supernatural” („Nie z tego świata”), Jansena Acklesa w roli Soldier Boya. Wiele mówiło się o tej postaci przed premierą, a nowy materiał pokazuje, że może on być kluczem do uniestwienia Homelandera.

„The Boys”, sezon 3 – kiedy premiera? 

Premiera nowych odcinków serialu odbędzie się już w piątek 3 czerwca. Tego dnia w serwisie pojawią się najprawdopodobniej trzy pierwsze odcinki nowego sezonu, a kolejne emitowane będą co tydzień.

Czytaj także: „Czarne Lustro“ wróci z nowymi odcinkami. Szósty sezon ma być dłuższy od poprzedników

RadioZET.pl/Entertainmnet Weekly/YouTube