Zamknij

„The Boys”: mroczny zwiastun 3. sezonu hitu Amazona. Szykuje się ostra jazda bez trzymanki [WIDEO]

Michał Kaczoń
14.03.2022 14:23

„The Boys”: 3. sezon zbliża się wielkimi krokami. Z okazji panelu na festiwalu South By Southwest zaprezentowano właśnie nowy, krwawy zwiastun nowych odcinków. Co mówią nam o 3. serii? Kiedy premiera?

The Boys - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Amazon Prime Video

The Boys” w natarciu. Nie milkną echa po premierze obrazoburczej animacji „The Boys: Diabolical”, a już Amazon Prime Video prezentuje nowy, krwawy zwiastun nowych odcinków aktorskiego serialu. Podczas trwającego właśnie festiwalu filmowego South By Southwest (SXSW) zaprezentowano pierwszy wideo materiał promocyjny nowych odcinków. Zapowiada się szalona jazda bez trzymanki.

„The Boys”, sezon 3 – zwiastun

W sieci zadebiutował właśnie nowy materiał promocyjny. Zwiastun nowych odcinków popularnego serialu wygląda następująco:

Wartym wynotowania jest fakt, że w nowym materiale nie pada ani jedno słowo, za to w tle przygrywa nowy singiel grupy Imagine Dragons zatytułowany „Bones”. Uwagę przykuwa także pojawienie się Soldier Boya, zapowiedzianego na nowego ulubionego bohatera publiczności.

Wedle twórców Soldier Boy to taka „pokręcona wersja Kapitana Ameryki”, która nie starzeje się od lat 40. i przejawiająca poglądy z tamtej epoki. Jak zapowiedział showrunner serialu, Eric Kripke w jednym z niedawnych wywiadów z SXSW:

„(Soldier Boy) był Homelanderem, zanim powstał Homelande. Jest z innej ery, ale ma podobne ego i podobną ambicję”.

Taki opis nowej postaci wystarczy, by zjeżyć włos na głowie odbiorcom – tak z przerażenia, jak i ekscytacji. „The Boys” nigdy nie stronili od kontrowersyjnych tematów czy pomysłów, a nowy sezon zapowiada się na najlepszą odsłonę serialu.

loader

„The Boys”, sezon 3 – kiedy premiera?

Premiera nowych odcinków serialu przewidziana jest na 3 czerwca na platformie Amazon Prime Video.

Czytaj także: Wojna w Ukrainie: "Świnka Peppa" ofiarą rosyjskiego odwetu za sankcje

RadioZET.pl/Antyradio.pl/YouTube

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET