Zamknij

"The Boys": gwiazda "The Walking Dead" dołączyła do obsady 3. sezonu. Kogo zagra?

28.06.2021 09:28

Laurie Holden z "The Walking Dead" w obsadzie "The Boys 3". Aktorka wcieli się w superbohaterkę znaną z komiksów. Co wiemy o jej roli?

"The Boys": gwiazda "The Walking Dead" dołączyła do obsady 3. sezonu. Kogo zagra?
fot. LFI/Photoshot/REPORTER/ East News

Laurie Holden walczyła już z hordami zombie, a teraz przywdzieje strój superbohaterki. Gwiazda "The Walking Dead" zasiliła szeregi obsady 3. sezonu "The Boys", gdzie zagra komiksową postać znaną jako Crimson Countess.

"The Boys 3" - Laurie Holden jako Crimson Countess

Laurie Holden znana jest fanom kina grozy z takich produkcji jak "The Walking Dead", czy film "Mgła" z 2007 roku. Teraz aktorka spróbuje swoich sił w produkcji superhero. W 3. sezonie "The Boys" poznamy ją jako Crimson Countess.

Jak zauważa magazyn Deadline, w komiksach (na których oparto fabułę serialu) istniały dwie wersje postaci Crimson Countess. Jedna z nich należała do pierwszej grupy superherosów i działała w trakcie II wojny światowej. Druga zaś należała do ekipy Payback. Serialowa wersja "The Boys" ma połączyć te bohaterki w jedną.

"The Boys 3" - kiedy premiera?

Na obecną chwilę nie ujawniono dokładnej daty premiery 3. sezonu "The Boys". Wiemy jedynie, że zdjęcia zakończą się latem, a więc premiery możemy spodziewać się w 2022 roku.

W rolach głównych powrócą: Antony Starr jako Homelander, Erin Moriarty jako Starlight, Karl Urban jako Billy Rzeźnik, Jack Quaid jako Hughie Campbell, Laz Alonso jako Mother's Mil, Karen Fukuhara jako Kimiko oraz Tomer Kapon jako Frenchie. Do obsady, oprócz Laurie Holden, dołączyli również: Jensen AcklesSean Patrick Flannery, Nick Wechsler i Miles Gaston Villanueva.

loader

Zobacz także

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

RadioZET.pl/Deadline.com