Zamknij

„The Book Of Bobba Fett” na nowym teaserze serialu Disney+ ze świata „Gwiezdnych wojen” [WIDEO]

30.11.2021 13:25

„The Book Of Bobba Fett” to nowa serialowa propozycja dla fanów „Gwiezdnych wojen”. Serial osadzony w świecie znanym ze „starej trylogii” doczekał się kolejnego materiału promocyjnego. Co mówi nam o spin-offie „The Mandalorian”?

The Book of Bobba Fett - plakat serialu
fot. materiały prasowe Disney+

„The Book of Bobba Fett” to nowa propozycja od platformy streamingowej Disney+. Siedmioodcinkowy serial Roberta Rodrigueza, będący odnogą świetnie przyjętego „The Mandalorian”, opowiada o dalszych losach (klona?) łowcy nagród Bobbie Fettcie, po dramatycznych wydarzeniach z oryginalnej trylogii „Gwiezdnych wojen”.

Serial, który zapowiedziany został w ostatnim odcinku 2. sezonu hitu „The Mandalorian” przyjrzy się losom jednego z ulubionych trzecioplanowych bohaterów Gwiezdnej Sagi i konsekwencjom zdarzeń na Tattoine w „Powrocie Jedi”.

„The Book of Bobba Fett” – nowy klip promocyjny

W sieci zadebiutował nowy klip promocyjny serialu, zaczynający się od słów „Jestem Bobba Fett” i zawierający kilka nowych scen, niepokazywanych w pierwszym zwiastunie. Materiał prezentuje się następująco:

„The Book of Bobba Fett” – nowe plakaty

Wraz z klipem, na oficjalnym koncie serialu w mediach społecznościowych, pojawiły się też dwa nowe plakaty, przybliżające sylwetki dwójki głównych bohaterów. Zdjęcia prezentują się tak:

„The Book of Bobba Fett” – twórcy i obsada

Showrunnerem nowego serialu jest Robert Rodriguez. Twórca „Desperado”, „Od zmierzchu do świtu” czy „Maczety” wyreżyserował też ostatni odcinek serialu „The Mandalorian” – ten, w którym po raz pierwszy pojawia się postać Bobby Fetta. Rodriguez będzie też jednym z reżyserów projektu.

Na ekranie zobaczymy Temuera Morrisona, który ponownie wcieli się w rolę słynnego łowcy nagród, po swoim dobrze przyjętym przez fanów występie w „Ataku klonów”. Partnerować mu będzie Ming-Na Wen, najlepiej znana ze swojej roli w serialu Marvela „Agenci T.A.R.C.Z.Y” czy kilku odcinkach „The Mandalorian”. W serialu ma pojawić się też więcej postaci i aktorów, ale na razie wiadomo jedynie, że w kilku odcinkach pojawi się jeszcze Jennifer Beals, a pozostali członkowie obsady pozostają pod zasłoną tajemnicy.

loader

„The Book of Bobba Fett” – kiedy premiera?

Premiera serialu na platformie Disney+ zapowiedziana jest na 29 grudnia.

Czytaj także: Piotr Adamczyk na oficjalnym plakacie Marvela. Polak cieszy się z sukcesu, „rozumiesz to”?

RadioZET.pl/Entertainment Weekly/Facebook: Disney+