Zamknij

"Tajemnice", odcinek 9 - STRESZCZENIE. Nikołaj całuje Katię [16.06]

15.06.2022 13:15

"Tajemnice" to nowy ukraiński serial, który trafił na TVP 1. O czym jest produkcja zastępująca "Klan"? Podajemy streszczenie 9. odcinka serialu.

Tajemnice - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Tajemnice", odcinek 9 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 9. epizodzie nowego ukraińskiego serialu "Tajemnice", który trafił na antenę TVP 1? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu, który zastąpił "Klan"? Prezentujemy streszczenie 9. odcinka serialu "Tajemnice" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TVP.

"Tajemnice", odcinek 9: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 9. odcinka "Tajemnic" według Серіали України. Прем’єр:

Łorze udaje się przekonać Iwana, że Tolik przekupił bliźniaków, a ona nie jest winna. Dlatego Tolik zaczyna knuć intrygę. Ich związek zaczyna się sypać. Kostia i Nikołaj dochodzą do wniosku, że biżuteria von Bussoffa mogła być motywem zabójstwa Julii von Bussoff, a mordercą jest Iwan. Zastanawiają się, gdzie szukać klejnotów? Nikołaj próbuje znaleźć potrzebne mu informacje. Tymczasem Katia uświadamia sobie, że na próżno krzyczała na Romana i przeprasza go. Nikołaj ulega pokusie i całuje Katię na oczach jej kuzyna.

"Tajemnice", odcinek 9: Gdzie i kiedy oglądać?

9. odcinek serialu "Tajemnic" będzie można obejrzeć w czwartek, 16 czerwca 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:55 na kanale TVP 1.

RadioZET.pl/Серіали України. Прем’є/YouTube