Zamknij

"Tajemnice", odcinek 8 - STRESZCZENIE. Iwan atakuje Tolika [15.06]

14.06.2022 15:07

"Tajemnice" to nowy ukraiński serial, który trafił na TVP 1. O czym jest produkcja zastępująca "Klan"? Podajemy streszczenie 8. odcinka serialu.

Tajemnice - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Tajemnice", odcinek 8 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 8. epizodzie nowego ukraińskiego serialu "Tajemnice", który trafił na antenę TVP 1? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu, który zastąpił "Klan"? Prezentujemy streszczenie 8. odcinka serialu "Tajemnice" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TVP.

"Tajemnice", odcinek 8: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 8. odcinka "Tajemnic" według Серіали України. Прем’єр:

Wiktoria stara się obrócić Iwana i mieszkańców wioski przeciwko Katji i dzieciom, którymi opiekuje się dziewczyna. Lokalna społeczność domaga się ukarania Maksima za pobicie miejscowych nastolatków. Trwa zbieranie podpisów, by wysłać dzieci Katji do szkoły z internatem. Nikołajowi, z pomocą Siergieja, udaje się udowodnić, że to Tolik kazał pobić Tarasa. Rozwścieczony Iwan, domyślając się, że skandal z biciem chłopaków został sprowokowany przez Wiktorię i Laurę, atakuje Tolika. Tymczasem Nikołaj, chcąc poznać prawdę o alibi Iwana, wywiera presję na Hrytsa i wystawia jego sumienie na próbę.

"Tajemnice", odcinek 8: Gdzie i kiedy oglądać?

8. odcinek serialu "Tajemnic" będzie można obejrzeć w środę, 15 czerwca 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:55 na kanale TVP 1.

RadioZET.pl/Серіали України. Прем’є/YouTube