Zamknij

"Tajemnice", odcinek 7 - STRESZCZENIE. Wiktoria publicznie upokarza Katię [14.06]

13.06.2022 15:52

"Tajemnice" to nowy ukraiński serial, który trafił na TVP 1. O czym jest produkcja zastępująca "Klan"? Podajemy streszczenie 7. odcinka serialu.

Tajemnice - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Tajemnice", odcinek 7 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 7. epizodzie nowego ukraińskiego serialu "Tajemnice", który trafił na antenę TVP 1? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu, który zastąpił "Klan"? Prezentujemy streszczenie 7. odcinka serialu "Tajemnice" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TVP.

"Tajemnice", odcinek 7: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 7. odcinka "Tajemnic" według Серіали України. Прем’єр:

Laura postępuje zgodnie z radą Wiktorii i flirtuje z Nikołajem. Dziewczyna zaprasza go na spacer i rodzinny obiad. Nie ma jednak pojęcia, jaki jest prawdziwy powód tego spotkania. Wiktoria publicznie upokarza Katię. Tolik w imieniu Laury atakuje Tarasa. Maxim dowiaduje się o pobiciu brata i zaczyna szukać napastników. Dochodzi do kolejnej bójki. Tymczasem Nikołaj prowadzi własne śledztwo i odkrywa, że to Laura zleciła atak. 

"Tajemnice", odcinek 7: Gdzie i kiedy oglądać?

7. odcinek serialu "Tajemnic" będzie można obejrzeć we wtorek, 14 czerwca 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:55 na kanale TVP 1.

RadioZET.pl/Серіали України. Прем’є/YouTube