Zamknij

"Tajemnice", odcinek 5 - STRESZCZENIE. Sergiej zakochuje się w Katji [10.06]

10.06.2022 12:05

"Tajemnice" to nowy ukraiński serial, który trafił na TVP 1. O czym jest produkcja zastępująca "Klan"? Podajemy streszczenie 5. odcinka serialu.

Tajemnice - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Tajemnice", odcinek 5 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 5. epizodzie nowego ukraińskiego serialu "Tajemnice", który trafił na antenę TVP 1? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu, który zastąpił "Klan"? Prezentujemy streszczenie 5. odcinka serialu "Tajemnice" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TVP.

"Tajemnice", odcinek 5: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 5. odcinka "Tajemnic" według Серіали України. Прем’єр:

Katya i jej przybrana rodzina przychodzą do hotelu i mówią Gryszczukom, że od teraz będą z nimi mieszkać. Pomimo niezadowolenia Wiktorii i Laury, Iwan oferuje Katii mieszkanie. Wiktoria, robi wszystko, by pozbyć się Katji z domu. Tymczasem udając potencjalnego nabywcę ziemi, Nikołaj prowadzi rozmowę z Hrytsem na temat zabójstwa Julii. Porusza   w niej udział Gryszczuka. Siergiej spotyka Katię i zakochuje się w niej na nowo. Dziewczyna wychodzi z domu na noc

"Tajemnice", odcinek 5: Gdzie i kiedy oglądać?

5. odcinek serialu "Tajemnic" będzie można obejrzeć w piątek, 10 czerwca 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:55 na kanale TVP 1.

RadioZET.pl/Серіали України. Прем’є/YouTube