Zamknij

"Tajemnice", odcinek 4 - STRESZCZENIE. Tolik ma romans z Laurą [09.06]

09.06.2022 16:01

"Tajemnice" to nowy ukraiński serial, który trafił na TVP 1. O czym jest produkcja zastępująca "Klan"? Podajemy streszczenie 4. odcinka serialu.

Tajemnice - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Tajemnice", odcinek 4 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 4. epizodzie nowego ukraińskiego serialu "Tajemnice", który trafił na antenę TVP 1? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu, który zastąpił "Klan"? Prezentujemy streszczenie 4. odcinka serialu "Tajemnice" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TVP.

"Tajemnice", odcinek 4: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 4. odcinka "Tajemnic" według Серіали України. Прем’єр:

Właścicielka karczmy - Zina i jej syn Serhij, dowiadują się, że Hryts jest winien dużą sumę miejscowemu bandycie Tolikowi. Ten z kolei ma romans z córką Iwana, Laurą. Aby zdobyć pieniądze, Hryts proponuje Iwanowi kupienie od niego ziemi. Tymczasem Nikołaj dowiaduje się, że podczas śledztwa w sprawie zabójstwa jego matki Hryts pomógł Iwanowi w sfałszowaniu alibi. Śmiertelnie chora Lily mówi Katii, że Iwan przyszedł na jej osiemnaste urodziny i podarował jej prezent - starodawny medalion. Czy Katia posunie się do desperackiego kroku, aby uratować dzieci z sierocińca?

"Tajemnice", odcinek 4: Gdzie i kiedy oglądać?

4. odcinek serialu "Tajemnic" będzie można obejrzeć w czwartek, 9 czerwca 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:55 na kanale TVP 1.

RadioZET.pl/Серіали України. Прем’є/YouTube