Zamknij

"Tajemnice", odcinek 3 - STRESZCZENIE. Laura doprowadza do wypadku samochodowego [08.06]

08.06.2022 13:57

"Tajemnice" to nowy ukraiński serial, który trafił na TVP 1. O czym jest produkcja zastępująca "Klan"? Podajemy streszczenie 3. odcinka serialu.

Tajemnice - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Tajemnice", odcinek 3 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 3. epizodzie nowego ukraińskiego serialu "Tajemnice", który trafił na antenę TVP 1? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu, który zastąpił "Klan"? Prezentujemy streszczenie 3. odcinka serialu "Tajemnice" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TVP.

"Tajemnice", odcinek 3: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 3. odcinka "Tajemnic" według Goniec.pl:

Nikołaj nadal szuka zabójcy swojej matki. Trop prowadzi do mężczyzny osadzonego za zbrodnię - jego ojca. Okazuje się jednak, że prawdziwy morderca pozostaje na wolności. Mężczyzna podaje się za biznesmena i wynajmuje pokój w hotelu Iwana. Tam planuje dopaść zabójcę Julii. Tymczasem Laura - córka właściciela hotelu doprowadza do wypadku samochodowego. Zdarzenie nagrywa niezauważony Tolik. Iwan, nie chce, żeby dziewczyna trafiła za kraty. Postanawia zapłacić ofierze wypadku za milczenie. Z tego powodu nie może dotrzymać słowa danego Katii. Dziewczyna jest zagrożona widmem wylądowania na ulicy.

"Tajemnice", odcinek 3: Gdzie i kiedy oglądać?

3. odcinek serialu "Tajemnic" będzie można obejrzeć w środę, 8 czerwca 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:55 na kanale TVP 1.

RadioZET.pl/Goniec.pl