Zamknij

"Tajemnice", odcinek 2 - STRESZCZENIE. Nikołaj szuka mordercy swojej matki [07.06]

07.06.2022 11:34

"Tajemnice" to nowy ukraiński serial, który trafił na TVP 1. O czym jest produkcja zastępująca "Klan"? Podajemy streszczenie 2. odcinka serialu.

Tajemnice - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Tajemnice", odcinek 2 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 2. epizodzie nowego ukraińskiego serialu "Tajemnice", który trafił na antenę TVP 1? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu, który zastąpił "Klan"? Prezentujemy streszczenie 2. odcinka serialu "Tajemnice" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TVP.

"Tajemnice", odcinek 2: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 2. odcinka "Tajemnic" według Goniec.pl:

Nikołaj dowiaduje się, że matka została zamordowana wiele lat temu. Mężczyzna jest policjantem, więc che rozwikłać zagadkę zbrodni sprzed lat. Nikołaj zbiera potrzebne informacje wśród mieszkańców wsi. Bezowocnie. W końcu znajduje jedynego świadka przestępstwa. Jest nim właściciel tawerny Grigorij. Nikołaj postanawia spotykać się z ojcem. Borys cieszy się z odwiedzin syna, jednak szybko zauważa, że coś jest nie tak. Chce zapytać ojca o to, co stało się z jego matką.

"Tajemnice", odcinek 2: Gdzie i kiedy oglądać?

2. odcinek serialu "Tajemnic" będzie można obejrzeć we wtorek, 7 czerwca 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:55 na kanale TVP 1.

RadioZET.pl/Goniec.pl