Zamknij

"Tajemnice", odcinek 15 - STRESZCZENIE. Łora okazuje się złodziejką zegarka [24.06]

23.06.2022 13:17
Tajemnice - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Tajemnice" to nowy ukraiński serial, który trafił na TVP 1. O czym jest produkcja zastępująca "Klan"? Podajemy streszczenie 15. odcinka serialu.

"Tajemnice", odcinek 15 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 15. epizodzie nowego ukraińskiego serialu "Tajemnice", który trafił na antenę TVP 1? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu, który zastąpił "Klan"? Prezentujemy streszczenie 15. odcinka serialu "Tajemnice" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TVP.

"Tajemnice", odcinek 15: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 15. odcinka "Tajemnic" według Teleman.pl:

Okazuje się, że to Łora przyczyniła się do kradzieży zegarka Mykoły. Plan dziewczyn nie wypala w  związku z czym Katia i jej podopieczni mogą zostać w hotelu. Iwan postanawia zmienić testament na jej korzyść. Tymczasem Serhij zaczyna zgłębiać historię skarbu ukrytego przed laty w lesie. Wiktoria się nie poddaje i wpada na nowy pomysł, mający na celu pozbycie się Katii z hotelu. Do pomocy nakłania swojego kochanka.

"Tajemnice", odcinek 15: Gdzie i kiedy oglądać?

15. odcinek serialu "Tajemnic" będzie można obejrzeć w piątek, 24 czerwca 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:55 na kanale TVP 1.

RadioZET.pl/Teleman.pl