Zamknij

"Tajemnice", odcinek 14 - STRESZCZENIE. Iwan wyrzuca Maksyma z hotelu [23.06]

22.06.2022 14:41
Tajemnice - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Tajemnice" to nowy ukraiński serial, który trafił na TVP 1. O czym jest produkcja zastępująca "Klan"? Podajemy streszczenie 14. odcinka serialu.

"Tajemnice", odcinek 14 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 14. epizodzie nowego ukraińskiego serialu "Tajemnice", który trafił na antenę TVP 1? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu, który zastąpił "Klan"? Prezentujemy streszczenie 14. odcinka serialu "Tajemnice" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TVP.

"Tajemnice", odcinek 14: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 14. odcinka "Tajemnic" według Teleman.pl:

Katia idzie na milicję i domaga się wznowienia śledztwa w sprawie rzekomej kradzieży dokonanej przez Maksyma. Mykoła pomaga jej podczas zbierania dowodów oczyszczających chłopaka z zarzutów. W tym celu zbliża się do Łory. W tym samym czasie Mykoła kontynuuje dochodzenie w sprawie morderstwa sprzed lat jego własnej matki. Iwan postanawia wyrzucić Maksyma ze swojego hotelu. Wiktoria kontynuuje swój plan. Dzwoni do opieki społecznej, by instytucja odebrała Katii dzieci.

"Tajemnice", odcinek 14: Gdzie i kiedy oglądać?

14. odcinek serialu "Tajemnic" będzie można obejrzeć w czwartek, 23 czerwca 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:55 na kanale TVP 1.

RadioZET.pl/Teleman.pl