Zamknij

"Tajemnice", odcinek 13 - STRESZCZENIE. Katia wymierza policzek Wiktorii [22.06]

21.06.2022 13:44
Tajemnice - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Tajemnice" to nowy ukraiński serial, który trafił na TVP 1. O czym jest produkcja zastępująca "Klan"? Podajemy streszczenie 13. odcinka serialu.

"Tajemnice", odcinek 13 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 13. epizodzie nowego ukraińskiego serialu "Tajemnice", który trafił na antenę TVP 1? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu, który zastąpił "Klan"? Prezentujemy streszczenie 13. odcinka serialu "Tajemnice" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TVP.

"Tajemnice", odcinek 13: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 13. odcinka "Tajemnic" według Серіали України. Прем’єр:

Mykoła dzwoni do Kostii i informuje go, że został zatrzymany. Okazuje się, że Maksym był wcześniej zatrzymany przez policję za kradzież. Iwan przychodzi z pomocą Katii i chłopakowi, ale z powodu własnej agresji wpada w tarapaty. Łora dowiaduje się, że telefon Tolika z nagraniem wypadku został skradziony. Jest w panice. Katia policzkuje Wiktorię w trakcie kłótni. Tymczasem przykrywka Mykoły może zostać przejrzana przez Iwana.

"Tajemnice", odcinek 13: Gdzie i kiedy oglądać?

13. odcinek serialu "Tajemnic" będzie można obejrzeć w środę, 22 czerwca 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:55 na kanale TVP 1.

RadioZET.pl/Серіали України. Прем’є/YouTube