Zamknij

"Tajemnice", odcinek 11 - STRESZCZENIE. Podobieczni Katii trafią do domu dziecka? [20.06]

17.06.2022 11:21

"Tajemnice" to nowy ukraiński serial, który trafił na TVP 1. O czym jest produkcja zastępująca "Klan"? Podajemy streszczenie 11. odcinka serialu.

Tajemnice - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Tajemnice", odcinek 11 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 11. epizodzie nowego ukraińskiego serialu "Tajemnice", który trafił na antenę TVP 1? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu, który zastąpił "Klan"? Prezentujemy streszczenie 11. odcinka serialu "Tajemnice" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TVP.

"Tajemnice", odcinek 11: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 11. odcinka "Tajemnic" według Серіали України. Прем’єр:

Nikołaj dowiaduje się, że Iwan zmusił Tolika do zaprzestania szantażowania Laury. Przerywa bójkę dwóch mężczyzn, co kończy się nieprzyjemnymi dla wszystkich konsekwencjami. Tymczasem Wiktoria dowiaduje się, że dzieci zostaną odebrane Katji, jeśli chociaż jedno z nich złoży na opiekunkę skargę. Wymyśla nowy plan przegonienia Katii z hotelu i przekonuje Laurę, by zastąpiła dziewczynę. W tym samym czasie Katja i Nikołaj udają się na randkę.

"Tajemnice", odcinek 11: Gdzie i kiedy oglądać?

11. odcinek serialu "Tajemnic" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 20 czerwca 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:55 na kanale TVP 1.

RadioZET.pl/Серіали України. Прем’є/YouTube