Zamknij

"Tajemnice", odcinek 10 - STRESZCZENIE. Tolik szantażuje Katię [17.06]

17.06.2022 11:18

"Tajemnice" to nowy ukraiński serial, który trafił na TVP 1. O czym jest produkcja zastępująca "Klan"? Podajemy streszczenie 11. odcinka serialu.

Tajemnice - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Tajemnice", odcinek 10 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w 10. epizodzie nowego ukraińskiego serialu "Tajemnice", który trafił na antenę TVP 1? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu, który zastąpił "Klan"? Prezentujemy streszczenie 10. odcinka serialu "Tajemnice" i szczegóły jego emisji - produkcji w ramówce TVP.

"Tajemnice", odcinek 10: Streszczenie epizodu

Oto streszczenie 10. odcinka "Tajemnic" według Серіали України. Прем’єр:

Wiktorii i Iwanowi udaje się przekonać żonę poszkodowanego w wypadku mężczyzny, by nie zgłaszała, że Laura jest zamieszana w sprawę. Nikołaj pomaga Katii w przygotowaniu pokoi dziecięcych na wizytę przedstawiciela rady nadzorczej. Robią wszystko, by dzieci nie trafiały do sierocińca. Tymczasem Tolik zaczyna szantażować Laurę tajnym filmem z wypadku. Iwan proponuje Nikołajowi, by został jego nowym inwestorem. Policjant dochodzi do wniosku, że jest to szansa na uśpienie czujności podejrzanego biznesmena. Wiktoria na próżno próbuje przekupić Tolika. Szantażystą postanawia się zająć kto inny.

"Tajemnice", odcinek 10: Gdzie i kiedy oglądać?

10. odcinek serialu "Tajemnic" będzie można obejrzeć w piątek, 17 czerwca 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:55 na kanale TVP 1.

RadioZET.pl/Серіали України. Прем’є/YouTube