Zamknij

"Tajemnice miasteczka": odcinek 7 - STRESZCZENIE. Larisę odwiedza dawno niewidziany brat? [16.10]

13.10.2021 17:31

"Tajemnice miasteczka" to nowy rosyjski serial emitowany przez TVP1, w którym śledzimy losy niejakiej Larisy Dmitriewny Kirsanowej. Kobieta wyrusza do powiatowego miasteczka Bogorodsk, by odnaleźć ukochanego, który porzucił ją tuż przed ślubem. Co się wydarzy w nadchodzącym odcinku? Podajemy streszczenie 7. odcinka serialu "Tajemnice miasteczka" i szczegóły emisji.

"Tajemnice miasteczka": odcinek 7 - STRESZCZENIE. Larisę odwiedza dawno niewidziany brat? [16.10]
fot. materiały prasowe TVP

"Tajemnice miasteczka", odcinek 7 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w następnym odcinku serialu "Tajemnice miasteczka"? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy 7. odcinek serialu "Tajemnice miasteczka" i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące jego emisji.

Tajemnice miasteczka, odcinek 7 - streszczenie

Streszczenie 7. odcinka serialu "Tajemnice miasteczka" prezentuje się następująco:

Moda dziedziczka imieniem Julia Lipka zwraca się do Larisy o pomoc. Tymczasem brat Kirsanowej, którego ta nie widziała od dzieciństwa, wraca do kraju po długiej nieobecności. Kobieta postanawia zbadać powód jego nagłej wizyty oraz ustalić, czy to faktycznie jej krewny.

loader

Tajemnice miasteczka, odcinek 7 - gdzie i kiedy oglądać?

7. odcinek serialu "Tajemnice miasteczka" będzie można obejrzeć w sobotę 16 października 2021 roku o godzinie 15:55 na kanale TVP1.

RadioZET.pl/Teleman.pl