Zamknij

TVP przenosi ukraiński serial na inny kanał. Kiedy i gdzie można oglądać "Tajemnice"?

04.07.2022 15:39

"Tajemnice" to ukraiński serial, który cieszy się w Polsce dużym zainteresowaniem widzów. Warto mieć na uwadzę, że serial będzie dostępny na innym kanale. Podajemy szczegóły jego emisji.

Tajemnice
fot. Materiały prasowe TVP

"Tajemnice": TVP przenosi ukraiński serial na inny kanał. To ważna wiadomość dla wszystkich fanów produkcji. Kiedy i gdzie oglądać można oglądać ukraiński serial? Podajemy szczegóły.

Zobacz także: "Turbulencje", sezon 4: czy będzie czwarty sezon serialu na Netflixie?

"Tajemnice": TVP przenosi ukraiński serial na inny kanał

"Tajemnice" to ukraiński serial, który zajął miejsce "Klanu" w ramówce TVP1. Serial powstał w 2019 roku. Jego akcja rozgrywa się w trzech okresach - 1944, 1991 i 2005 roku. Jest to opowieść o losach dwóch rodzin, których życie toczy się w zmieniającej się Ukrainie. Produkcja jest wyświetlana w Polsce od 6 czerwca 2022 roku i składa się z 95. odcinków. Gdzie teraz będzie można ją oglądać? TVP ujawniło konkretne godziny emisji.

loader

"Tajemnice": gdzie i kiedy oglądać serial?

Serial "Tajemnice" ostatecznie będzie można oglądać od 4 lipca 2022 roku w TVP3. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl - będzie on transmitowany w każdy poniedziałek i wtorek o godzinie 20.20. Co więcej, portal podaje powód takiej decyzji, powołując się na biuro prasowe Telewizji Polskiej:

Emisja pierwszych odcinków "Tajemnic" w TVP1 miała na celu wypromowanie nowego tytułu, korzystając z letniej przerwy w emisji "Klanu:. Ten cel został osiągnięty i po 20 odcinkach następuje zmiana

Biuro prasowe TVP w rozmowie z wirtualnymimediami.pl

Co ciekawe, miejsce "Tajemnic" w TVP1 zajmie polski serial "Wojenne dziewczyny".

Zobacz także: "Papiery na szczęście" zastąpią "BrzydUlę". Kiedy będzie można oglądać serial?

RadioZET.pl/wirtualnemedia.pl

Rozmowy z przyjaciółmi
9 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe HBO Max