„Tajemnica zawodowa” – rozmawiamy z gwiazdami nowego serialu TVN [WYWIAD WIDEO]

17.02.2021 20:13

„Tajemnica zawodowa” to nowa pozycja ramówki stacji TVN. Serial, mieszający w sobie kilka gatunków, ma zadebiutować w środę 17 lutego. Mieliśmy przyjemność rozmawiać z obsadą. Co zdradził nam Cezary Pazura, Magdalena Róźczka i inni? Przekonajcie się sami.

Tajemnica zawodowa - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVN

„Tajemnica zawodowa” to nowy serial TVN. Jest to opowieść o lekarzu, który zostaje silnie zraniony przez swojego pacjenta, przez co sam trafia na oddział intensywnej terapii. Mężczyzna ma mu za złe, że doprowadził do celowej śmierci jego żony. Rozpoczyna się sprawa sądowa, która ma na celu odkrycie prawdy. Aby ratować honor męża, z zawieszenia zawodowego wraca Julia. Kobieta zrezygnowała z zawodu prawnika, gdy została matką. Teraz jednak właśnie by walczyć o swoje córki, postanawia wrócić do gry.

Zobacz także

„Tajemnica zawodowa” – gwiazdy serialu o produkcji 

Zapytaliśmy aktorów, wcielających się w główne postaci, co sądzą o swoich bohaterach i jak widzą ich dylematy.

Cezary Pazura opowiedział nam o tym, dlaczego miniseriale przeżywają renesans, Magdalena Różczka zwróciła uwagę, dlaczego seriale z motywem procedurala – jeden odcinek, jedna sprawa, tak dobrze się sprawdzają, a Piotr Stramowski zdradził, co potrzebne jest w zawodzie prywatnego detektywa. Tamara Arciuch zwróciła uwagę, dlaczego tak trudno oddzielać jest strefę prywatną od pracy, a Anna Dereszowska podkreśliła, jakie cechy charakteru posiada jej bohaterka, że „Kinga” znajduje się w centrum wydarzeń.

Zobaczcie, co aktorzy mieli nam do powiedzenia na planie serialu.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

loader

„Tajemnica zawodowa” – kiedy oglądać? 

Serial TVN wystartuje już w środę 17 lutego o 21.30. Kolejne emitowane będą co tydzień. Produkcja dostępna jest też na Player.pl

Czytaj także: Wiosenne serialowe propozycje od TVN. Jakie seriale zobaczymy w telewizji?

Opracowanie: Michał Kaczoń, konsultacje: Roksana Orlicka. Montaż: Jan Stąpor