Zamknij

Wiosenne serialowe propozycje od TVN. Jakie seriale zobaczymy w telewizji?

15.02.2021 16:11

TVN ujawnił tytuły seriali, które pojawią się w wiosennej ramówce stacji. O jakich produkcjach mowa, o czym będą one opowiadać i kogo w nich zobaczymy? Podajemy szczegóły.

Magdalena Różdżka
fot. Wojciech Strozyk/REPORTER/East News

Wiosenne serialowe propozycje od TVN. Jakie seriale zobaczymy w telewizji? Uwzględniono przede wszystkim trzy nowości. Będą to produkcje: "Żywioły Saszy - Ogień", "Lab" oraz "Tajemnica zawodowa". O czym będą one opowiadać, kogo w nich zobaczymy i kiedy będzie można je oglądać? Poniżej podajemy szczegóły.

Zobacz także: "Pierwsza miłość": zwiastun wiosennych odcinków. W obsadzie nowe gwiazdy! [WIDEO]

"Tajemnica zawodowa", "Lab" i "Żywioły Saszy - Ogień": nowe seriale TVN

TVN podzielił się wiosenną ofertą. Jak podaje portal wirtualnemedia.pl - część produkcji pojawi się na antenie już w trzecim tygodniu lutego, inne będą trafiać na wizję dopiero w marcu i kwietniu. Wiadomo już, że w wiosennej ramówce pojawią się trzy nowe seriale

Pierwszym z nich jest zapowiadana od miesięcy "Tajemnica zawodowa" - to największy hit wiosny 2021 na TVN. Jest to opowieść o losach Julii (Magdalena Różczka), która podejmie trudną walkę o oczyszczenie męża z zarzutów kryminalnych (Cezary Pazura). Jej mąż jest medykiem, ale czy prowadził do tej pory podwójne życie?

Serial "Tajemnica zawodowa" składa się z dziesięciu odcinków. Zobaczymy w nim Magdalenę Różczkę, Cezarego Pazurę, Tamarę Arciuch, Piotra Stamowskiego czy Annę Dereszowską. Serial będzie można oglądać raz w tygodniu, w każdą środę o godzinie 21.30. Poniżej można zobaczyć zwiastun.

Kolejną propozycją będzie "Lab", czyli nowy codzienny serial. Każdy odcinek przestawia śledztwo kryminalne - wątki będą obejmować morderstwa, handel ludźmi, zaginięcia czy porwania. Stałą ekipą serialu będzie grupa policyjna i pracownicy laboratorium. Widzowie będą śledzić ich pracę i życie prywatne. W produkcji występują: Kuba Rawicz, Maria Szajner, Klaudia Tarczyk, Michał Walewski czy Paweł Konieczny. Serial będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 17.00. Poniżej można zobaczyć zwiastun.

Ostatnią propozycją jest serial, który jest dobrze znany osobom korzystającym z Playera. To "Żywioły Saszy - Ogień", czyli siedmioodcinkowa historia o losach kobiety, która wraca do Polski z Wielkiej Brytanii, gdzie spędziła ostatnie lata życie i szkoliła się w zawodzie profilerki. Sasza zostaje przydzielona do rozwiązania zagadki tajemniczych podpaleń łódzkich kamienic. W produkcji występują: Magdalena Boczarska, Mirosław Haniszewski, Marcin Czarnik, Piotr Cyrwus i Arkadiusz Jakubik i Andrzej Konopka.

loader

"Tajemnica zawodowa", "Lab" i "Żywioły Saszy - Ogień": kiedy oglądać?

Serial "Tajemnica zawodowa" zadebiutuje na TVN 17 lutego 2021 roku. Będzie można oglądać w każdą środę o godzinie 21.30. "Lab" pojawi się na antenie TVN 15 lutego 2021 roku o godzinie 17.00 - produkcję można oglądać od poniedziałku do piątku. Na serial "Żywioły Saszy - Ogień" trzeba będzie jednak poczekać do kwietnia 2021 roku.

Zobacz także: Ta scena z "Rancza" robi furorę w sieci. Serial przewidział wygraną PiS?

RadioZET.pl/Wirtualnemedia.pl