Zamknij

TVN rozważa reaktywację serialu "Magda M.". Co już wiadomo i jakie są szanse?

09.09.2021 15:46

"Magda M." to popularny serial stacji TVN, który był emitowany w latach 2005-2007. Pojawiają się nieśmiałe plany dotyczące reaktywacji produkcji. Co już wiadomo o projekcie i czego można się spodziewać?

Magda M
fot. TRICOLORS/East News

TVN rozważa reaktywację serialu "Magda M.". Serial w latach 2005-2007 cieszył się ogromną popularnością. Widzowie z wypiekami na twarzy śledzili losy Magdy, wpływowej prawniczki i jej ukochanego Piotra. Ich relacja nie należała do najłatwiejszych, pomimo happy endu, wciąż pozostało wiele do opowiedzenia. Z takiego założenia wychodzi TVN. W planach pojawiły się pomysły na reaktywacje. 

Zobacz także"Ekler": serial inspirowany Rydzykiem. Wywoła skandal? [OBSADA I FABUŁA]

TVN rozważa reaktywację serialu "Magda M.". Co już wiadomo i jakie są szanse?

Serial "Magda M." był wielkim przebojem. Przedstawiał on losy prawniczki i jej najbliższych. Jak podają wirtualnemedia.pl - TVN rozważa reaktywację serialu, ale ostateczna decyzja nie została podjęta. Edward Miszczak, dyrektor programowy TVN Discovery Polska, zdradził w rozmowie z wirtualnymimediami.pl, że dawny sukces serialu wcale nie musi świadczyć o tym, że produkcja przyciągnęłaby ponownie przed ekrany wielu widzów.

Serial "Magda M." był emitowany w latach 2005-2007. W produkcji wystąpili: Joanna BrodzikPaweł Małaszyński, Bartłomiej Świderski, Katarzyna Bujakiewicz, Bartłomiej Kasprzykowski, Katarzyna Herman, Ewa Kasprzyk, Piotr Fronczewski, Jan Nowicki, Jacek Braciak i Magdalena Cielecka.

loader

Warto wspomnieć, że TVN reaktywował już wiele swoich hitowych produkcji - "Usta usta", "Odwróconych", "BrzydUlę" czy "39 i pół". Na ten moment nie ma jednak mowy o konkretach dotyczących ewentualnej reaktywacji serialu "Magda M.". Nie jest pewne, kto mógłby powrócić w obsadzie i kiedy można by było się spodziewać premiery.

Zobacz także: "M jak miłość": zwrot akcji w serialu. Paweł zostawi przed ślubem Frankę dla swojej dawnej miłości?

RadioZET.pl/Wirtualnemedia.pl