Zamknij

"Tudum": Netflix ogłasza pełny program światowego wydarzenia dla fanów [DATY I GODZINY]

23.09.2021 17:03

Netflix zaprezentował pełny program "Tudum" - swojego pierwszego w historii światowego wydarzenia dla fanów, które odbędzie się już 25 września 2021 roku. Sprawdźcie, o której wystąpią Wasze ulubione gwiazdy.

TUDUM - program wydarzenia
fot. TUDUM/materiały prasowe Netflix

"Tudum" nadchodzi! Netflix ogłosił dziś dokładny harmonogram wydarzenia, które już w najbliższą sobotę 25 września 2021 przyniesie dziesiątki nowych materiałów dotyczących największych hitów serwisu. Kto poprowadzi poszczególne segmenty? Kiedy spodziewać się informacji o ulubionym serialu? I jakie nowe treści zostaną zaprezentowane podczas imprezy? Wszystkie te informacje znajdziecie w niniejszym artykule.

TUDUM/materiały prasowe Netflix
fot.

TUDUM/materiały prasowe Netflix

"Tudum": Pełny harmonogram światowego wydarzenia dla fanów

Na wirtualnej scenie "Tudum" wystąpi ponad 145 gwiazd oraz twórców z całego świata reprezentujących ponad 100 filmów, seriali i odcinków specjalnych. Impreza została podzielona na trzy części - każda z nich potrwa godzinę. Jakie filmy i seriale będą omawiane i prezentowane w poszczególnych godzinach, możecie zobaczyć na poniższej grafice:

TUDUM - harmonogram/materiały prasowe Netflix
fot.

TUDUM - harmonogram/materiały prasowe Netflix

Netflix: "Tudum" - najważniejsze punkty programu

Skoro wiemy już, jak podzielona została impreza i jakim tytułom zostały poświęcone poszczególne segmenty, pora dowiedzieć się, co konkretnie zostanie pokazane podczas "Tudum". Zapnijcie pasy, by nie nabawić się zawrotu głowy z nadmiaru emocji! 

 • CZĘŚĆ 2 - 19:00-20:00 (prowadzący - Finn Wolfhard i Caleb McLaughlin)
  - zapowiedź serialu "The Sandman"
  - zapowiedź serialu "Wikingowie: Walhalla"
  - zapowiedź nowego sezonu "Cobra Kai"
  - teaser sequela filmu "Tyler Rake: Ocalenie"
  - tytułowa sekwencja serialu "Cowboy Bebop"

"Tudum" - Kiedy i gdzie oglądać?

Wirtualne wydarzenie będzie transmitowane na żywo i rozpocznie się o godzinie 18.00 czasu polskiego. Transmisja będzie dostępna na kanałach Netflix na YouTube, Twitterze, Twitchu i Facebooku. Wcześniej na innych kanałach odbędą się specjalne pokazy dotyczące seriali koreańskich i indyjskich oraz produkcji anime. Rozpoczną się one o 14.00 czasu polskiego. Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia znajdziecie na stronie https://www.tudum.com/
RadioZET.pl/Netflix