Zamknij

TOP seriali na Netflixie. Produkcja o prawniku nie ma sobie równych [TOP 10]

16.05.2022 12:47
Prawnik z lincolna
fot. Lara Solanki/Netflix

Netflix podaje listę seriali popularnych na platformie. Największym zainteresowaniem cieszy się "Prawnik z lincolna". Co jeszcze trzeba zobaczyć na Netflixie, żeby być na bieżąco? Podajemy szczegóły.

TOP seriali na Netflixie. Seriale zyskują coraz większą popularność, co sprawia, że tego typu produkcje są tworzone na coraz wyższym poziomie. Na Netflixie można znaleźć wiele seriali - oryginalnych, na licencji i tych dla najmłodszych. W ostatnim czasie Netflix jeszcze bardziej szczegółowo dzieli się danymi na temat tego, jakie obecnie tytuły są popularne w Polsce.

Zobacz także: "Nowy Eden": serial Netflixa pobije rekord "Squid Game"? Fabuła jest podobna

Co warto obejrzeć na Netflixie? Ranking platformy ma pomóc w wyborze odpowiedniego tytułu. Polacy oglądają przede wszystkim serial "Prawnik z lincolna". Co jeszcze obecnie jest warte obejrzenia na Netflixie w Polsce?

Popularne seriale na Netflix. Co obecnie oglądają Polacy? [TOP 10]

Netflix udostępnia ranking TOP 10 seriali na platformie. Ma on pomóc widzom w wyborze odpowiedniej dla siebie produkcji, poprzez podpowiadanie, co jest najchętniej wybierane przez innych użytkowników w danym kraju.

Na pierwszym miejscu znalazł się serial "Prawnik z lincolna". Mickey Haller był gwiazdorem palestry Los Angeles. Mężczyzna po wypadku przestał być tak ważny, jak kiedyś. Z tego powodu postanawia wznowić karierę i wraca do swojego słynnego samochodu lincolna. Pierwsza sprawa, z którą musi się zmierzyć, dotyczy zabójstwa.

Na drugiej pozycji znajduje się natomiast hiszpańska nowość, czyli serial "Nowy Eden", który jest porównywany do "Squid Game". Produkcja przedstawia losy młodych ludzi, którzy wybierają się na tajemniczą wyspę, by przeżyć najlepszą imprezę w ich życiu. Niestety, na miejscu okazuje się, że nic nie jest takie, jakie się wydawało, a wyspa kryje wiele mrocznych tajemnic.

Podium zamyka latynoska produkcja o tytule "Skradzione serce", która już kolejny tydzień utrzymuje się wysoko w zestawieniu. Opowiada on o losach mężczyzny, który traci ukochaną żonę. Niedługo potem poznaje kobietę, która otrzymała jej serce.

Co jeszcze jest popularne na Netflixie i jakie seriale oglądają Polacy?

Netflix: TOP 10 seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Prawnik z lincolna"
  2. "Nowy Eden"
  3. "Skradzione serce"
  4. "42 dni w mroku"
  5. "Zachowaj spokój"
  6. "Psi patrol"
  7. "Piękna i zemsta"
  8. "Pracujące mamy"
  9. "Ozark"
  10. "Zwierzęce zagadki"

Zobacz także: "Sandman": Netflix zaprezentował, jak Tom Sturridge wygląda jako Sen [ZDJĘCIE]

RadioZET.pl