Zamknij

TOP seriali na Netflixie. Powrót wielkiego hitu platformy [TOP 10]

27.06.2022 11:24

Netflix podaje listę seriali popularnych na platformie. Na pierwszym miejscu znalazł się  serial "The Umbrella Academy". Co jeszcze trzeba zobaczyć na Netflixie, żeby być na bieżąco? Podajemy szczegóły.

The Umbrella Academy
fot. Materiały prasowe Netflix

TOP seriali na Netflixie. Seriale zyskują coraz większą popularność, co sprawia, że tego typu produkcje są tworzone na coraz wyższym poziomie. Na Netflixie można znaleźć wiele seriali - oryginalnych, na licencji i tych dla najmłodszych. W ostatnim czasie Netflix jeszcze bardziej szczegółowo dzieli się danymi na temat tego, jakie obecnie tytuły są popularne w Polsce.

Zobacz także: Netflix zmienia politykę dotyczącą seriali? Zostaną wprowadzone nowe zasady

Co warto obejrzeć na Netflixie? Ranking platformy ma pomóc w wyborze odpowiedniego tytułu. Polacy oglądają przede wszystkim serial "The Umbrella Academy". Co jeszcze obecnie jest warte obejrzenia na Netflixie w Polsce?

Popularne seriale na Netflix. Co obecnie oglądają Polacy? [TOP 10]

Netflix udostępnia ranking TOP 10 seriali na platformie. Ma on pomóc widzom w wyborze odpowiedniej dla siebie produkcji, poprzez podpowiadanie, co jest najchętniej wybierane przez innych użytkowników w danym kraju.

Na pierwszym miejscu znalazł się serial "The Umbrella Academy". W nowym, 3. sezonie bohaterowie wracają do Akademii, gdzie ścierają się z rodzeństwem Hargreevesów. Tajemnicza siła zaczyna siać w mieście zniszczenie.

Drugą pozycję zajmuje natomiast nowy polski serial o tytule "Królowa". Sylwester opuścił przed laty swoją rodzinę i przeprowadził się do Paryża, gdzie zaczął prowadzić zupełnie nowe życie. W obliczu choroby w rodzinie musi jednak wrócić na rodzinny Śląsk, a jego sekret wyjdzie na jaw. W obsadzie między innymi rewelacyjny Andrzej Seweryn i Maria Peszek.

Podium zamyka z kolei serial komediowy z Rowanem Atkinsonem, który dopiero co zadebiutował na platformie. Produkcja "Człowiek kontra pszczoła" przedstawia zabawną historię człowieka, który nie potrafi sobie poradzić z małą pszczołą, a jego chęć pozbycia się intruza przeradza się w obsesję.

Co jeszcze jest popularne na Netflixie i jakie seriale oglądają Polacy?

Netflix: TOP 10 seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "The Umbrella Academy"
  2. "Królowa"
  3. "Człowiek kontra pszczoła"
  4. "Stranger Things"
  5. "Dom z papieru. Korea"
  6. "Psi patrol"
  7. "Peaky Blinders"
  8. "Nic o mnie nie wiecie"
  9. "Prywatność"
  10. "Tajemnice zwierzaków domowych"
loader

Zobacz także: TOP filmy na Netflixie. Chris Hemsworth podbija platformę [TOP 10]

RadioZET.pl/

The Gray Man - kadr z filmu
8 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Netflix