Zamknij

"Szpital New Amsterdam" ponownie dostępny w Polsce. Gdzie oglądać uwielbiany przez widzów serial?

23.09.2022 12:34

"Szpital New Amsterdam" to jeden z najpopularniejszych medycznych seriali w Polsce. Mamy dobrą wiadomość dla fanów produkcji - ponownie można ją oglądać w Polsce. Kiedy i gdzie?

Szpital New Amsterdam
fot. Materiały prasowe FOX Polska

"Szpital New Amsterdam" ponownie dostępny w Polsce. Medyczny serial jest prawdziwym fenomenem. Do tej pory trudno było legalnie oglądać wszystkie odcinki. Gdzie i kiedy można zobaczyć uwielbiany przez widzów serial?

Zobacz także: "New Amsterdam": w obsadzie serialu pojawiła się nowa aktorka. Kogo zagra?

"Szpital New Amsterdam" ponownie dostępny w Polsce

"Szpital New Amsterdam" to serial, który przedstawia losy lekarzy pracujących w tytułowym szpitalu. Produkcja zadebiutowała w 2018 roku. Serial przede wszystkim skupia się na historii Maxa Goodwina, lekarza, który obejmuje stanowisko dyrektora starego szpitala. Mężczyzna widzi potrzebę wprowadzenia zmian, co nie zawsze spotyka się z entuzjazmem personelu. Do tego widzowie dostają wzruszające historie pacjentów.

"Szpital New Amsterdam": gdzie i kiedy oglądać?

"Szpital New Amsterdam" można oglądać na kanale FOX. Od 22 września odcinki są emitowane dwa razy dziennie. Serial można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 16.30 i 17.30. FOX zamierza wyemitować odcinki z wszystkich 4. sezonów serialu, a następnie pokazać epizody z nadchodzącego 5. sezonu. Ma to już być ostatnia część produkcji.

loader

Zobacz także: Player zapowiada 10 produkcji do końca roku. Jakich?

RadioZET.pl/Filmweb.pl

Yellowjackets
5 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe Canal +