Zamknij

„Szkoła dla elity” wróci ze specjalnymi odcinkami z odchodzącymi członkami obsady. Kiedy premiera?

17.05.2021 14:00

„Szkoła dla elity” wraca szybciej niż zapowiadano. Popularny serial Netflixa ogłosił serię krótkich odcinków specjalnych, emitowanych przed oficjalną premierę 4. sezonu. Kiedy obejrzymy odcinki o Carli, Nadii i Cayetany?

Szkoła dla elity - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Netflix

Szkoła dla elity” (org. „Elite”) to niezwykle popularny hiszpański serial Netflixa, opowiadający o przygodach grupy uczniów elitarnej szkoły. Z końcem 3. sezonu z serialu ogłoszono, że z serialu odchodzi kilku aktorów, którzy nie pojawią się w nowych odcinkach. Teraz dowiedzieliśmy  się, że ich postacie pojawią się w serii specjalnych epizodów, które pojawią się przed premierą nowego sezonu. Kiedy będzie można je zobaczyć? I czyje historie w nich obejrzymy? Sprawdziliśmy.

„Szkoła dla elity” – zapowiedź odcinków specjalnych 

Netflix zapowiedział właśnie, że tuż przed premierą nowego sezonu – w dniach 14-17 czerwca na platformie pojawią się krótkie epizody, poświęcone bohaterom, którzy nie pojawią się w najnowszym sezonie.

14 czerwca – Guzman, Cayetana, Rebeka

Rebe organizuje kameralną parapetówkę dla przyjaciół. Szybko jednak okazuje się, że nieproszeni goście oraz narkotyki zmieniają charakter spotkania.

15 czerwca – Nadia i Guzman

Podczas wakacji Nadia wraca do Hiszpanii na ślub siostry. Poważnie zastanawia się czy spotkać się z Guzmanem. Czy są w „związku na odległość”? 

16 czerwca – Omar, Ander, Alexis

Ander, który sam wyszedł z choroby, spędza lato, próbując pomóc Alexisowi, swojemu przyjacielowi z chemioterapii.

17 czerwca – Carla i Samuel

Carla wyjeżdża na studia za granicę. Samuel, nie mogąc pogodzić się z jej przeprowadzką, gna za nią na lotnisko. Spędzają razem romantyczne, wzniosłe chwile. Jak jednak będzie wyglądać ich przyszłość?

„Szkoła dla elity” – sezon 4 – obsada i ekipa 

Serial został stworzony przez Carlosa i Dario Montero, którzy nadal będą sprawować pieczę nad nowymi odcinkami serialu.

W 4. sezonie powrócą znane i lubiane postaci z trzech pierwszych sezonów. Miguel Bernardeau (Guzman), Itzan Escamilla (Samuel), Arón Piper (Ander), Omar Shan (Omar), Claudia Salas (Rebeka) Georgina Amorós) (Cayetana). Pozostali członkowie stałej obsady nie pojawią się w nowych odcinkach. Pewnie dlatego Netflix postanowił pożegnać ich z pomocą odcinków specjalnych, niejako domykających ich historie.

Wiadomo także, że w nowym sezonie zobaczymy czwórkę nowych postaci. W nowych uczniów Las Encinas wcielą się: Manu Rios, Carla Díaz, Martina Cariddi i Pol Granch.

loader

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Szkoła dla elity” – sezon 4 – kiedy premiera?

Oficjalna premiera nowych odcinków serialu zapowiedziana jest na 18 czerwca.

Czytaj także: Lily James w kostiumie ze "Słonecznego patrolu". Kolejne zdjęcie aktorki w roli Pameli Anderson

Radiozet.pl/FB: grupa Netflix Polska/materiały prasowe Netflix