Zamknij
Szkoła dla elity - kadr z serialu
  • Szkoła dla elity 5 - Patrick
  • Szkoła dla elity 5 - mini odcinki - główne
  • Szkoła dla elity 5 - Patrick 5
  • 12 Zobacz
fot. materiały prasowe Netflix

"Szkoła dla elity" wróci z 6. sezonem. Netflix ogłosił także nową serię mini-odcinków, które zadebiutują jeszcze w tym roku. O kim opowiedzą? Kiedy dokładna data premiery?

"Szkoła dla elity" (org. "Elite") to jeden z największych młodzieżowych hitów platformy Netflix. Hiszpański serial, skupiający się na losach grupy uczniów prestiżowej szkoły Las Encinas, zadebiutował w 2018 roku i od tego czasu cieszy się niesłabnącą popularnością. Twórcy oraz gigant VOD zauważyli potencjał swojego serialu, dlatego ogłoszono właśnie, że produkcja została wznowiona na kolejny sezon. Co więcej - patrząc jakim sukcesem okazały się mini-odcinki, które zaprezentowano przed premierą sezonu nr 4 w czerwcu tego roku, ogłoszono też daty premier nowych mini-epizodów, poświęconych nowym ulubionym bohaterom widowni. Co już wiemy o "Szkole dla Elity: Krótkich Historiach 2"?

"Szkoła dla elity" oficjalnie z 6. sezonem

Informacja o oficjalnym wznowieniu serialu na 6. sezon, jeszcze przed emisją serii nr 5, trafiła właśnie na media społecznościowe platformy Netflix. Ogłoszenie to oznacza, że serwis wierzy w markę swojego serialu oraz w to, że udało się umiejętnie wprowadzić do niego szereg nowych postaci, powoli rozstając się z bohaterami, których oglądaliśmy od pierwszych odcinków. 

"Szkoła dla elity: Krótkie historie 2" w sam raz na Święta

Wraz z ogłoszeniem oficjalnego zamówienia nowych odcinków serialu, poinformowano też, że w grudniu tego roku ujrzymy też trzy nowe mini-odcinki serialu, skupione bezpośrednio na historii poszczególnych postaci. Netflix po raz pierwszy zaprezentował "Krótkie historie" w czerwcu, tuż przed premierą 4. sezonu. Tym razem postanowił dać fanom prezent świąteczny, gdyż trzy nowe odcinki pojawią się w serwisie w grudniu. Tym jednak razem – w tygodniowych odstępach, a nie jak poprzednio - dzień po dniu. Co już wiemy o nowej serii mini-odcinków?

Właśnie zaprezentowano tytuły oraz pierwsze fotosy z każdego z trzech epizodów. Można obejrzeć je w galerii na górze strony. 

loader

"Szkoła dla elity: Krótkie historie 2" – kiedy premiera?

"Phillipe, Caye & Felipe" zobaczymy jako pierwsze. Historię skoncentrowaną na interakcjach księcia Phillipe'a oraz Cayetanny zobaczymy już 15 grudnia. Ze zdjęć wynika, że w serialu pojawi się też nowy bohater - Felipe, który będzie miał styczność z dziewczyną. Uwadze nie ucieknie też fakt, że sam Phillipe będzie zaangażowany w relację z młodą kobietą, a między obydwoma parami(?) dojdzie do konfrontacji w restauracji. 

"Samuel & Omar", czyli odcinek świąteczny skupiony na przyjaźni mieszkających razem Omara i Samuel zobaczymy natomiast 20 grudnia. Zdjęcia informują, że w domu obu mężczyzn odbędzie się małe spotkanie świąteczne, którego uczestniczką będzie też Rebecca. Czy tym razem również dojdzie do serii zaskakujących zdarzeń, jak poprzednim razem, gdy Rebecca urządziła imprezę, w mini-odcinku "Guzman, Caye & Rebe"? Przekonamy się już 20 grudnia.

"Patrick" to trzeci odcinek specjalny, który zostanie wyemitowany najbliżej Świąt Bożego Narodzenia, bo 23 grudnia. Ze zdjęć wynika, że zobaczymy w nim jak rodzina Blanco spędza święta. Wydaje się też, że bohater może mieć dość tej rodzinnej atmosfery, bo klka zdjęć sugeruje jego samotną wyprawę do lasu. O co tym razem pokłóci się przyrodnie rodzeństwo?

Czytaj także: Netflix: „Cowboy Bebop”: aktorska wersja serialu z pełnoprawnym zwiastunem [WIDEO]

RadioZET.pl/informacje prasowe Netflix