Zamknij

"Szkoła dla elity", 4. sezon: co wiemy o nowych odcinkach? [zwiastun, premiera, fabuła, obsada]

18.05.2021 17:32

"Szkoła dla elity" powróci na Netflix z 4. sezonem. Co już wiemy o nowych odcinkach? Jak wygląda obsada 4. sezonu serialu "Elite" i kiedy odbędzie się premiera? W niniejszym artykule znajdziecie wszystkie dostępne informacje o 4. sezonie "Szkoły dla elity".

"Szkoła dla elity", 4. sezon: co wiemy o nowych odcinkach? [zwiastun, premiera, fabuła, obsada]
fot. NIETE/NETFLIX

"Szkoła dla elity" to hiszpański serial Netflixa z gatunku young adult, traktujący o losach uczniów elitarnej szkoły Las Encinas. Produkcja cieszy się dużą popularnością i powróci do nas z kolejnym sezonem. Co już wiemy o 4. sezonie serialu "Szkoła dla elity"? Jak wygląda obsada? O czym opowie fabuła? Kiedy odbędzie się premiera 4. sezonu "Elite? Poniżej znajdziecie wszystkie dostępne informacje.

Uwaga! Artykuł zawiera wszystkie DOTYCHCZAS dostępne informacje o 4. sezonie "Szkoły dla elity". Jego treść będzie na bieżąco aktualizowana.

"Szkoła dla elity" 4. sezon - obsada

W 4. sezonie "Szkoły dla elity" powrócą: Miguel Bernardeau jako Guzmán, Itzan Escamilla jako Samuel, Arón Piper jako Ander, Omar Shana jako Omar, Claudia Salas jako Rebe i Georgina Amorós w roli Cayetany. Nie zabraknie też nowych twarzy. Do obsady dołączyli bowiem Manu Rios, Carla Díaz, Martina Cariddi i Pol Granch.

Niestety, w nadchodzących odcinkach nie ujrzymy Nadii, Lu, Carli, Valerio i Polo. Mamy jednak dobre wieści! Tuż przed premierą 4. sezonu Netflix udostępni kilka dodatkowych epizodów, w których pożegnamy część naszych ulubieńców.

"Szkoła dla elity" 4. sezon - fabuła

Na obecną chwilę niewiele wiemy o fabule 4. sezonu "Elity". Wszystko wskazuje jednak na to, że nie obędzie się bez miłosnych zawirowań, a pojawienie się nowych bohaterów znacząco nadszarpnie dotychczasowe przyjaźnie. Z pewnością nie zabraknie też wątków kryminalnych, w końcu to one były dotąd największą siłą serialu.

"Szkoła dla elity" 4. sezon - zwiastun

Na obecną chwilę nie udostępniono pełnego zwiastuna 4. sezonu serialu "Szkoła dla elity". Doczekaliśmy się za to krótkiej zapowiedzi:

"Szkoła dla elity" 4. sezon - kiedy premiera na Netflix?

Premiera 4. sezonu "Szkoły dla elity" odbędzie się 18 czerwca 2021 roku. Wszystkie dotychczasowe odcinki dostępne są na Netflixie.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.